ministarstvo190

Pretraga

40 to Svetsko klupsko prvenstvo 2021

40th Coarse angling World championship for Clubs 2021

SSRS_WC_Serbia_2021.jpg

poziv / invitation

 Canal DTD – Novi Sad SERBIA 

11.10.2021 – 17.10.2021

o savezu

kontakt

fipsed logo

cips logo

reklama

2011 FIDER REGION REZULTATI


FIDER ORGANIZACIJA SAVEZA SPORTSKIH RIBOLOVACA SRBIJE-REGIONALNO PRVENSTVO 2011

Red. Br. Ime i Prezime Rezultati I kola Rezultati II kola UKUPNO
KLUB Start. Br. gr. Poena Plasman Start. Br. gr. Poena Plasman gr. Poena Sekt. Plasman
1 SAŠA CUCKIĆ NIŠAVA NIŠ A6 14160 1 C5 11800 1 25960 2
2 SAŠA IVANČEVIĆ VETERNICA LESKOVAC D1 13070 1 E5 12760 1 25830 2
3 NEDELJKO STUPAR NIŠAVA NIŠ B5 10570 1 D6 11640 1 22210 2
4 NEBOJŠA JOVOVIĆ VETERNICA LESKOVAC E2 9420 2 B5 17270 1 26690 3
5 NINOSLAV STOJANOVIĆ VETERNICA LESKOVAC F7 11560 1 B4 14800 2 26360 3
6 DARKO MILOŠEVIĆ KOD DVA SOMA TRABUCCO C3 13130 1 F7 11700 2 24830 3
7 BANE ŽIVOJINOVIĆ DUNAVAC KOSTOLAC E7 11850 1 A3 13990 3 25840 4
8 NENAD STOJANOVIĆ VETERNICA LESKOVAC F5 11500 2 D2 11430 2 22930 4
9 MILAN MLADENOVIĆ NIŠAVA NIŠ B6 10040 2 C4 10230 2 20270 4
10 DUŠAN KRSTIĆ NIŠAVA NIŠ F2 8690 3 E2 12140 2 20830 5
11 MILOŠ MARKOVIĆ KOD DVA SOMA TRABUCCO D6 7050 4 F2 12350 1 19400 5
12 BRANKO MARINKOVIĆ ŠIMANO 3M PANČEVO D4 7980 2 E6 8650 3 16630 5
13 BRATISLAV STOJANOVIĆ VETERNICA LESKOVAC F4 7200 4 A4 14170 2 21370 6
14 MILAN TRAJKOVIĆ EKO-TROFEJ ENERGOTEAM A7 9410 2 A2 10000 4 19410 6
15 GABOR TAKAČ RIBOLOVAC NOVI SAD D3 7910 3 F4 8140 3 16050 6
16 SAŠA JAKOVLJEVIĆ KOD DVA SOMA TRABUCCO E6 9040 3 B2 8520 4 17560 7
17 BRANKO UZUR EKO-TROFEJ ENERGOTEAM C6 7160 3 E7 8010 4 15170 7
18 VUKOMAN ANDREJIĆ TRSTENIK C4 7360 2 F6 7460 5 14820 7
19 DUŠAN VELJKOVIĆ NIŠAVA NIŠ F1 5320 7 A5 15590 1 20910 8
20 GORAN NEŠIĆ TRSTENIK C1 5870 5 C2 9280 3 15150 8
21 GORAN BRANKOVIĆ KOD DVA SOMA TRABUCCO E3 5610 4 C1 8480 4 14090 8
22 ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ ŠIMANO 3M PANČEVO A4 6600 3 D3 4260 5 10860 8
23 SRĐAN ARSIĆ NIŠAVA NIŠ B2 5800 5 D5 6950 4 12750 9
24 DANIJEL SAMI EKO-TROFEJ ENERGOTEAM B3 5830 4 E3 5860 5 11690 9
25 MILOŠ NOVAKOVIĆ DUNAVAC KOSTOLAC F6 6180 5 B6 7580 5 13760 10
26 PANE JANKOVIĆ TRSTENIK C2 6500 4 B3 7030 6 13530 10
27 BRANISLAV ARSENIJEVIĆ ŠIMANO 3M PANČEVO E5 1360 7 B1 11850 3 13210 10
28 NEBOJŠA MILOVANOVIĆ NIŠAVA NIŠ B4 3170 7 D1 9810 3 12980 10
29 DRAGAN ĆERIMAN EKO-TROFEJ ENERGOTEAM E1 4120 5 A1 8320 5 12440 10
30 MARKO PETROVIĆ NIŠAVA NIŠ E4 3740 6 F5 7770 4 11510 10
31 NIKOLA STAJIĆ ŠIMANO 3M PANČEVO B1 6100 3 E1 2460 7 8560 10
32 IBIŠ SKENDERI TRSTENIK F3 5610 6 C6 7660 5 13270 11
33 SINIŠA MILENKOVIĆ EKO-TROFEJ ENERGOTEAM A2 5690 4 A6 5300 7 10990 11
34 DANILO KOVAČ EKO-TROFEJ ENERGOTEAM A5 5290 5 F1 4720 6 10010 11
35 EMIN KASAMI EKO-TROFEJ ENERGOTEAM B7 4020 6 E4 5420 6 9440 12
36 KONRAD TAKAČ RIBOLOVAC NOVI SAD D5 4020 6 C3 4130 6 8150 12
37 JOŽEF SKUMPIJA RIBOLOVAC NOVI SAD C5 2650 6 D4 4120 6 6770 12
38 ZORAN PEŠIĆ NIŠAVA NIŠ A3 2810 7 A7 5640 6 8450 13
39 PETROVIĆ ALEKSANDAR NIŠAVA NIŠ A1 3610 6 F3 3940 7 7550 13
40 SRĐAN TODIĆ EKO-TROFEJ ENERGOTEAM D2 5090 5 5090 5











 

Pin It
top