ministarstvo190

Pretraga

logo 2019 izmena

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

REGIONALNO JUNIORI U 18

DNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA

REGIONALNO – JUNIORI  U 18

 

ODRŽANO : Kostolac 21. 22. 2010.god  STAZA : Dunavac Kostolac

Red broj

IME I PREZIME

iz mesta

oosr - klub 

Prvi  krug

Drugi  krug

Zbir

težine

Zbir

Plas

1/2

Konačan

plasman

Sek

tor

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

Sek

Tor

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

1.

Gajić Aleksandar

Linjak M.Crniće

А

1

240

5,5

C

3

620

5

860

5,25

21

2.

Gubić Dejan

Šaran Bečej

A

2

240

5,5

А

3

1590

2

1830

3,75

13

3.

Dragišić Filip

Eko trofej Bgd

A

3

420

2

C

2

1350

2,5

1770

2,25

5

4.

Томić Veljko

Dunav Kladovo

A

4

890

1

C

6

2290

1

3180

1

2

5.

Stevanović Miloš

Кolubara Valjevo

A

5

370

4

D

6

490

6

860

5

20

6.

Nikolić Miroslav

Мrena Paraćin

A

6

380

3

D

2

2420

2

2800

2,5

9

7.

Dabižljević Jovan

Smederevac Smede.

B

1

1090

1

B

3

3540

1

4630

1

1

8.

Panić Nemanja

Šaran B.Palanka

B

2

960

3

B

2

2290

2

3250

2,5

8

9.

Banjac Miloš

Еко троfеј Beograd

B

3

1070

2

А

6

810

4

1880

3

10

10.

Ćorović Miloš

Veternica Leskovac

B

4

950

4

C

4

770

4

1720

4

16

11.

Miljković Aleksandar

Мorava Lapovo

B

5

360

6

C

5

1350

2,5

1710

4,25

18

12.

Perić Marko

Vidra Požarevac

B

6

570

5

D

3

2360

3

2930

4

15

13.

Mihailović Alekasandar

Bucov Apatin

C

1

290

5

C

1

490

6

780

5,5

22

14.

Apić Marko

Šaran B.Palanka

C

2

530

3

А

2

750

5

1280

4

17

15.

Тоšič Milan

Šaran Petrovac

C

3

420

4

А

1

2880

1

3300

2,5

7

16.

Nedeljković Ivan

Мorava Lapovo

C

4

10

6

B

4

340

6

350

6

24

17.

Demirović  Lazar

Кolubara Lazarevac

C

5

1530

1

D

4

2220

4

3750

2,5

6

18.

Ilić Stefan

М.Pavl. Mladenovac

C

6

1090

2

B

6

620

5

1710

3,5

12

19.

Brkić Sava

Joly Beograd

D

1

2450

2

D

5

2440

1

4890

1,5

3

20.

Vukomanović Miloš

Тakovo G.Milanovac

D

2

720

5

B

5

1090

4

1810

4,5

19

21.

Vukićević Aleksandara

Мrena Paraćin

D

3

1260

3

D

1

1710

5

2970

4

14

22.

Miladinović Marko

Vidra Požarevac

D

4

490

6

А

4

400

6

890

6

23

23.

Gavrić Igor

Joly Beograd

D

5

3220

1

А

5

880

3

4100

2

4

24.

Milošević Aleksandar

Bstro Aleksinac

D

6

800

4

B

1

2170

3

2970

3,5

11

 

 

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top