ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

IZBORNO U14 /U18/U23                                                                                  2013.


   IZBORNO U14  

I kolo

II kolo

III kolo

IV kolo

UKUPNO

Rb

Ime i prezime

Klub i mesto

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

grama

PL

KON.Pl

1

Kukučka Martina

Šaran Gložan

B4

1970

1

B1

2740

1

B4

2120

2

     

6830

4

1

2

Ristić Petar

Pet nik Vranje

C3

1590

1

A2

2130

2

B5

2790

1

     

6510

4

2

3

Mihajlović Andrija

P.Spasojević Trstenik

A1

1900

2

C1

2030

1

A5

2540

1

     

6470

4

3

4

Miletić Andrija

Čigra Kruševac

C2

1470

2

B2

2390

2

C4

2590

1

     

6450

5

4

5

Brkić Aleksa

Džoli Beograd

A4

2310

1

C2

1810

2

C5

2210

2

     

6330

5

5

6

Atanasković Ilija

Dunav Karavukovo

B5

1460

2

A3

2150

1

A2

1820

2

     

5430

5

6

7

Kostić Valentin

Dunav Karavukovo

B3

780

3

C3

1530

3

B2

1690

3

     

4000

9

7

8

Aranđelović Ljubiša

Gibort Kladovo

C5

680

3

A5

1440

3

A4

1020

3.5

     

3140

9.5

8

9

Štrbanović Veljko

Trstenik Trstenik

B2

320

4

B3

1400

3

C2

1250

3

     

2970

10

9

10

Đorđević Aleksa

Nišava Niš

C4

660

4

A1

730

4

A3

1020

3.5

     

2410

11.5

10

11

Radisavlević Petra

Šumadija Kragujevac

A3

760

3

B4

700

5

B1

750

4

     

2210

12

11

12

Arsić Marko

Trstenik Trstenik

A2

490

4

B5

740

4

C1

620

4

     

1850

12

12

13

Lukić Milan

Toplica Prokuplje

B1

150

5

C4

540

4

C3

460

5

     

1150

14

13

14

Tasković Kosta

Trstenik Trstenik

C1

340

5

A4

430

5

A1

890

5

     

1660

15

14

15

Radonjić Dušan

Gibort Kladovo

A5

470

5

C5

520

5

B3

420

5

     

1410

15

15

PDF fajl možete pogledati ovde pdf Icon blue

IZBORNO U18                                                                                   2013.

   IZBORNO U18  

I kolo

II kolo

III kolo

IV kolo

UKUPNO

Rb

Ime i prezime

Klub i mesto

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

grama

PL

KON.Pl

1

Mihailović Aleksandar

MGP Obrenovac

A3

3170

2

B5

4660

1

A2

4330

1

     

12160

4

1

2

Kraković Nikola

Šumadija Kragujevac

A1

3190

1

A7

3330

1

C4

2680

2

     

9200

4

2

3

Haška Jan

Šaran Gložan

A4

2920

3

C5

3100

1

B5

3710

1

     

9730

5

3

4

Atila Tot

Bucov Apatin

B2

4010

1

B4

2940

2

B4

2890

3

     

9840

6

4

5

Tomić Vukašin

Dunav Kladovo

B1

3370

2

C2

2560

4

A5

3690

2

     

9620

8

5

6

Milošević Aleksandar

Nišava Niš

A7

2330

4

A5

2600

2

B2

3360

2

     

8290

8

6

7

Garašanin Jovan

Plovak G.Milanovac

C6

2510

1

C7

2570

3

C5

2470

4

     

7550

8

7

8

Ristić Nikola

Pet nik Vranje

C1

2070

3

C1

2600

2

B3

2680

4

     

7350

9

8

9

Bogdanov Dušan

Dunav Kovin

C5

2300

2

A4

2470

3

A6

1780

4

     

6550

9

9

10

Ćorović Miloš

Veternica Leskovac

C3

1900

5

B6

1720

5

C2

2980

1

     

6600

11

10

11

Džunić Lazar

Kolubara Valjevo

A5

1770

5

A2

2280

4

C6

2490

3

     

6540

12

11

12

Grujić Ivan

Plovak G.Milanovac

B6

1930

5

B2

2070

3

C3

2000

5

     

6000

13

12

13

Simonović Stefan

Veternica Leskovac

A6

1610

6

A6

2240

5

A1

3510

3

     

7360

14

13

14

Šapovalov Aleksa

Nišava Niš

B4

2900

3

C4

2300

5

A3

1700

6

     

6900

14

14

15

Milovanović Nikola

Đetinja Užice

C7

2000

4

B3

1810

4

C1

2420

6

     

6230

14

15

16

Nikolić Mitar

Nišava Niš

B5

2350

4

A1

1900

6

B1

2540

5

     

6790

15

16

17

Mirković Nikola

Smederevac Smederevo

B3

1850

6

C6

1630

7

A7

1760

5

     

5240

18

17

18

Radovanović Nikola

Turbina Vreoci

C2

1630

6

C3

2000

6

B6

2050

7

     

5680

19

18

19

Pavlović Lazar

Enterfishing Kraljevo

A2

1490

7

A3

1740

7

C7

1670

6

     

4900

20

19

20

Đorđević Luka

Nišava Niš

C4

920

7

B1

1170

6

A4

1290

7

     

3380

20

20

                                   

PDF fajl možete pogledati ovde pdf Icon blue

IZBORNO U23                                                                                   2013.

   IZBORNO U23  

I kolo

II kolo

III kolo

IV kolo

UKUPNO

Rb

Prezime i ime

Klub i mesto

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

grama

PL

KON.Pl

1

Nenadović Milan

Čigra Kruševac

A2

5730

1

A2

6440

2

B6

6350

1

A4

5240

2

23760

6

1

2

Ilić Aleksa

Nišava Niš

B4

4670

3

A7

6520

1

B5

5230

2

A3

5860

1

22280

7

2

3

Gavrić Igor

Jolly Beograd

B1

4790

2

A1

4970

3

A2

6530

1

B4

5120

1

21390

7

3

4

Radović Bojan

Đetinja Užice

B5

5680

1

B1

6380

1

A5

4820

4

B6

4570

2

21450

8

4

5

Tomić Veljko

Dunav Kladovo

A7

4900

2

B2

4180

3

B1

4630

3

B5

3170

5

16880

13

5

6

Milovanović Nemanja

Enterfishing Kraljevo

B2

4600

4

A5

4540

4

A1

5140

3

B1

4520

3

18800

14

6

7

Pajić Vladimir

Nišava Niš

A1

3860

5

B5

4800

2

A6

4760

5

B3

4080

4

17500

16

7

8

Sekulić Igor

Ribolovac Novi Sad

B4

4150

5

B6

3090

5

A4

5860

2

A6

4180

4

17280

16

8

9

Tošić Milan

Nišava Niš

A5

4060

3

B3

3840

4

A7

3970

6

A7

4240

3

16110

16

9

10

Popović Milan

MGP Obrenovac

A4

3910

4

A4

3650

6

B2

3160

4

A5

3280

6

14000

20

10

11

Dragišić Filip

Ekotrofej Beograd

B3

2910

6

A3

3740

5

B4

2930

5

A1

2170

7

11030

23

11

12

Ristić Slobodan

MGP Obrenovac

A3

3680

6

A6

2630

7

A3

3630

7

A2

3820

5

13760

25

12

13

Brkić Sava

Jolly Beograd

A6

2010

7

B4

2840

6

B3

2760

6

B2

2380

6

9990

25

13

 PDF fajl možete pogledati ovde pdf Icon blue

top