ministarstvo190

Pretraga

logo 2019 izmena

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

              IZBORNO KADETI I KADETKINJE 3 kolo

DNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA


IZBORNO TAKMIČENJE KADETI - KADETKINJE posle 3 kola

ODRŽANOG : 09.Maja 2010.godine NA VODI : Kanal DTD Bač Staza: Kanal DTD.

Red broj

IME I PREZIME

iz mesta

oosr - klub 

Rezultati 3 kolo

Preneseni rezultat sa regionalnog prvenstva

1 I 2 kolo / 2

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Plasman posle trećeg kola

Sek

tor

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

1

Petković Anđela

Nišava Niš

A

A 1

1810

4



1530

4,25

3340

8,25

18

2

Bogdanov Dušan

Dunav Kovin

A

A 2

2230

1



4080

2

6310

3

3

3

Kraković Nikola

Šumadija Kragujevac

A

A 3

2180

2,5



3820

3

6000

5,5

11

4

Dudkova Ana

Šaran Gložan

A

A 4

1250

6



1830

3

3080

9

21

5

Grujić Ivan

Takovo G.Milanovac

A

A 5

1470

5



2180

3

3650

8

17

6

Tomić Vukašin

Dunav Kladovo

A

A 6

2180

2,5



4550

1

6730

3,5

5

7

Šapovalov Aleksa

Nišava Niš

B

B 1

1940

3



2850

3

4790

6

12

8

Ristić Petar

Pet- nik  Vranje

B

B 2

2010

2



4640

1

6650

3

2

9

Majstorović Tamara

M.Pavlović MLadenovac

B

B 3

870

6



1090

7

1960

13

23

10

Garašanin Jovan

Šumadija Kragujevac

B

B 4

1310

4,5



2030

4

3340

8,5

19

11

Rakić Danijel

Šaran Petrovac

B

B 5

1310

4,5



3640

3

4950

7,5

15

12

Turčan Ema

Linjak lalić

B

B 6

2410

1



4720

2

7130

3

1

13

Ilić Sandra

M.Pavlović Mladenovac

C

C 1

1590

3



1930

3,5

3520

6,5

13

14

Brkić Aleksa

Jolly Beograd

C

C 2

1940

2



2160

3

4100

5

10

15

Katić Uroš

Kolubara Valjevo

C

C 3

2440

1



3460

2

6080

3

4

16

Ristić Nikola

Pet-nik Vranje

C

C 4

1470

4



5240

1

6710

5

8

17

Đorđević Luka

Nišava Niš

C

C 5

600

5



1080

3,5

1680

8,5

20

18

Panić Aleksandar

Šaran Bač.Palanka

D

D 1

2300

2



2740

2,5

5040

4,5

7

19

Kukučka Martina

Šaran Gložan

D

D 2

1550

5



1790

2,75

3340

7,75

16

20

Majstorović Anđela

M.Pavlović Mladenovac

D

D 3

580

6



1400

5,5

1980

11,5

22

21

Simonović Stefan

Veternica Leskovac

D

D 4

2080

3



2620

1

4700

4

6

22

Haška Jan

Šaran Gložan

D

D 5

1930

4



2530

3

4460

7

14

23

Kolar Branislav

Šaran Gložan

D

D 6

2780

1



1670

4

4450

5

9




Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top