ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 REZULTATI KAMP MLADIH

 

KAMP - KADETI  2012

KOLO 1.

KOLO 2.

KOLO 3.

IZBORNO

rb

IME I PREZIME

Klub - opština

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

gp

sp

plas man

1

PETAR RISTIĆ

Petnik Vranje

C4

2150

1

B1

1430

1

A2

2030

1

5610

3.0

1

2

VUKAŠIN TOMIĆ

Dunav Kladovo

B4

860

1

C2

1370

2

D3

1730

1

3960

4.0

2

3

SANDRA ILIĆ

Milorad Pavlović Mića Mladenovac

D4

1080

2

A3

1070

1

C1

790

1

2940

4.0

3

4

STEFAN SIMONOVIĆ

Veternica Leskovac

C3

490

2

C5

2210

1

C2

520

3

3220

6.0

4

5

ALEKSA ŠAPOVALOV

Nišava Niš

A1

840

1

A2

450

4

B5

1530

1

2820

6.0

5

6

LUKA DJORDJEVIĆ

Nišava Niš

D5

1970

1

D4

800

2

B3

290

5

3060

8.0

6

7

LAZAR RADANOVIĆ

Jezava Smederevo

B2

750

2

D3

590

4

C5

650

2

1990

8.0

7

8

ALEKSA BRKIĆ

Jolly Beograd

D1

620

3

C4

870

3

D4

820

3

2310

9.0

8

9

VALENTIN KOSTIĆ

Dunav Karavukovo

D2

210

5

A4

850

2

D5

980

2

2040

9.0

9

10

ILIJA ATANASKOVIĆ

Dunav Karavukovo

B3

450

3

D1

620

3

A4

640

3

1710

9.0

10

11

MIHAILO JANKOVIĆ

Milorad Pavlović Mića Mladenovac

A4

720

2

B2

500

2

A3

380

5

1600

9.0

11

12

ALEKSANDAR DJORDJEVIĆ

Petar Spasojevič Trstenik

C1

100

5

B3

490

3

A6

980

2

1570

10.0

12

13

NIKOLA PEŠIĆ

Jezava Smederevo

A3

230

6

D5

960

1

C3

310

4

1500

11.0

13

14

ALEKSA DJORDJEVIĆ

Nišava Niš

A5

410

3

B4

430

4

A1

630

4

1470

11.0

14

15

ANDRIJA MILETIĆ

Čigra Debox Kruševac

B5

410

4

C1

320

4

B4

400

3

1130

11.0

15

16

TEODORA ILIĆ

Šumadija Kragujevac

D3

440

4

A1

190

6

B1

470

2

1100

12.0

16

17

DUŠAN JECIĆ

Smudj Požarevac

C2

230

3

D2

30

5

D1

290

4

550

12.0

17

18

DUŠAN RADONJIĆ

Gibort Kladovo

A6

330

5

A6

640

3

D2

280

5

1250

13.0

18

19

VELJKO VIORIKIĆ

Gibort Kladovo

A2

350

4

A5

240

5

B2

370

4

960

13.0

19

20

RUŽICA OGNJANOVIĆ

Jolly Beograd

B1

330

5

B5

90

5

C4

230

5

650

15.0

20

21

ILIJA TODOROVIĆ

Petar Spasojevič Trstenik

C5

130

4

C3

110

5

A5

50

6

290

15.0

21



PROSECI


624



679



684

 

1987



 

SMEDEREVO 28.06 DO 01.07.2012.

Voda - kanal Sartida

Vrhovni sudija: Aleksandar Krausović

Glavni sudija: Slobodan Gosta



KAMP - JUNIORI U 18   2012.

KOLO 1.

KOLO 2.

KOLO 3.

IZBORNO

rb

IME I PREZIME

Klub - opština

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

gp

sp

plas man

1

MILAN NENADOVIĆ

Čigra Debox  Kruševac

B5

5630

1

A3

1730

1

E4

3460

1

10820

3.0

1

2

DUŠAN BOGDANOV

Dunav Kovin

E4

1810

2

E5

2560

1

A2

2130

1

6500

4.0

2

3

NEMANJA MILOVANOVIĆ

Nišava Niš

C6

2730

3

B4

2520

1

B3

3170

1

8420

5.0

3

4

NIKOLA KRAKOVIĆ

Šumadija Kragujevac

D4

2040

1

D4

2100

1

C2

1520

3

5660

5.0

4

5

ALEKSANDAR MIHAILOVIĆ

Mgp Obrenovac

C1

2980

1

C5

1740

2

D5

1800

3

6520

6.0

5

6

ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ

Nišava Niš

A3

3360

1

B5

970

4

D3

2650

2

6980

7.0

6

7

ATILA TOT

Apabucov Apatin

E3

1660

4

A5

1630

2

D2

2720

1

6010

7.0

7

8

MILAN POPOVIĆ

Mgp Obrenovac

C3

2760

2

D5

1230

3

A4

1850

2

5840

7.0

8

9

MITAR NIKOLIĆ

Nišava Niš

D6

1460

3

A4

1320

3

C6

1630

2

4410

8.0

9

10

VELJKO TOMIĆ

Dunav Kladovo

A1

3130

2

A2

980

4

E3

1720

3

5830

9.0

10

11

JOVAN GARAŠANIN

Plovak Gornji Milanovac

B2

2600

2

B3

470

5

B2

1790

2

4860

9.0

11

12

NEMANJA PANIĆ

Šaran Bačka Palanka

A6

3050

3

D2

1070

4

A6

1500

3

5620

10.0

12

13

FILIP DRAGIŠIĆ

Ekotrofej Beograd

E2

380

6

B6

2260

2

E6

2070

2

4710

10.0

13

14

NIKOLA RISTIĆ

Petnik Vranje

E6

1680

3

E4

1790

3

E5

850

4

4320

10.0

14

15

DANIJEL RAKIĆ

Mlava Petrovac

E1

1960

1

E2

1060

4

B5

740

5

3760

10.0

15

16

DRAGAN JELIĆ

Ekotrofej Beograd

A4

2390

4

E6

1870

2

C4

520

5

4780

11.0

16

17

NIKOLA  RADOVANOVIĆ

Turbina Vreoci

B1

1900

3

B22

1810

3

D1

890

5

4600

11.0

17

18

MILOŠ BERAK

Ekotrofej Beograd

D3

480

6

C3

2360

1

C1

1150

4

3990

11.0

18

19

NIKOLA  RADOVANOVIĆ

Kolubara Valjevo

C2

1000

5

D3

1380

2

A3

1110

4

3490

11.0

19

20

ALEKSANDAR PANIĆ

Šaran Bačka Palanka

D2

760

4

D1

260

6

C3

1840

1

2860

11.0

20

21

MILOŠ ĆOROVOĆ

Veternica Leskovac

D5

1880

2

C6

1270

4

D6

600

6

3750

12.0

21

22

IVAN  RAKOVIĆ

Turbina Vreoci

E5

1060

5

C2

1290

3

B6

1360

4

3710

12.0

22

23

GORAN POŽONJI

Šaran Srbobran

B3

1840

4

A1

900

5

D4

1200

4

3940

13.0

23

24

NIKOLA MIRKOVIĆ

Smederevac Smederevo

A2

530

6

E1

870

5

B1

1700

3

3100

14.0

24

25

IVAN GRUJIĆ

Plovak Gornji Milanovac

C4

1290

4

C4

570

5

A1

670

6

2530

15.0

25

26

IVAN PAVLOVIĆ

Mgp Obrenovac

A5

940

5

E3

640

6

E1

560

5

2140

16.0

26

27

DUŠAN FAJLER

Smudj Požarevac

D1

740

5

B1

160

6

A5

940

5

1840

16.0

27

28

STANOJE DOROSLOVAČKI

Šaran Srbobran

B6

1040

5

A6

790

6

B4

650

6

2480

17.0

28

29

VIKTOR FULAJTAR

Šaran Srbobran

C5

120

6

D6

530

5

E2

50

6

700

17.0

29

30

OGNJEN KRSTIĆ

Smederevac Smederevo

B4

0

6

C1

410

6

C5

420

6

830

18.0

30



PROSECI


1773



1285



1442

 

4500



SMEDEREVO 28.06 DO 01.07.2012.

Voda – Dunav, Jugovo

Vrhovni sudija: Aleksandar Krausović

Glavni sudija: Aleksandar Krausović

 

 

KAMP  - JUNIORI U 23   2012.

KOLO 1.

KOLO 2.

KOLO 3.

IZBORNO

rb

IME I PREZIME

Klub - opština

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

gp

sp

plas man

1

PREDRAG DUGAJLIC

Ribolovac Novi Sad

B2

3980

1

C1

2760

2

B4

4150

2

10890

5.0

1

2

MILAN TOŠIĆ

Mlava Petrovac

A5

3610

1

A5

4970

1

B2

2410

4

10990

6.0

2

3

IGOR  GAVRIĆ

Jolly Beograd

C5

3830

2

C3

3840

1

A2

2390

3

10060

6.0

3

4

DUŠAN ŽIVOJINOVIĆ

Nišava Niš

C2

3550

3

A3

3350

2

C2

3020

1

9920

6.0

4

5

ALEKSA ILIĆ

Nišava Niš

C4

3940

1

B1

3780

1

C3

1770

5

9490

7.0

5

6

SLOBODAN RISTIĆ

Mgp Obrenovac

C1

1690

5

B2

3150

2

A5

4620

1

9460

8.0

6

7

IGOR SEKULIC

Ribolovac Novi Sad

B3

3040

2

A1

1450

5

A3

3180

2

7670

9.0

7

8

NEMANJA ARGAKIJEV

Ekotrofej Beograd

B4

2450

5

C2

1810

4

B3

4450

1

8710

10.0

8

9

MIROSLAV NIKOLIC

Mrena Paracin

A2

1770

5

C5

2630

3

C1

2500

2

6900

10.0

9

10

MARKO MITROVIC

Kolubara Valjevo

A1

2670

4

A2

2330

3

C4

2400

3.5

7400

10.5

10

11

VUKAŠIN DIMIĆ

Ribolovac Novi Sad

A3

2800

2

B5

1740

5

C5

2400

3.5

6940

10.5

11

12

VLADIMIR PAJIĆ

Ekotrofej Beograd

A4

2750

3

C4

1710

5

B1

4140

3

8600

11.0

12

13

SAVA BRKIĆ

Jolly Beograd

C3

2610

4

B4

2540

3

A4

1880

5

7030

12.0

13

14

DUŠAN LAZIC

Mgp Obrenovac

B1

2530

4

B3

1810

4

A1

2000

4

6340

12.0

14

15

MILOŠ BANJAC

Ekotrofej Beograd

B5

2950

3

A4

1630

4

B5

1240

5

5820

12.0

15



PROSECI


2945



2633



2837

 

8415



 

SMEDEREVO 28.06 DO 01.07.2012.

Voda – Dunav, Jugovo

Vrhovni sudija: Aleksandar Krausović

Glavni sudija: Aleksandar Krausović

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

top