ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

REZULTATI ZONE ISTOK

  DNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA ZONA ISTOK - SENIORI

ODRŽANOG : 08. i 09 Maja 2010.godine NA VODI : Bovansko jezero Staza: Bovan, plaža 1,2 i 3.

Red broj

IME I PREZIME

iz mesta

oosr - klub

Prvi krug

Drugi krug

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Konačan

plasman

Sek

tor

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

1

Milenković Bratislav

Toplica Prokuplje

D 7

28

574

1

B3

10

982

1

1556

2

1

2

Stojanović Bratislav

Veternica Leskovac

C 5

19

444

1

F 6

41

896

1

1340

2

2

3

Denić Miodrag

Toplica Prokuplje

F 1

36

956

1

C 1

15

600

2

1556

3

3

4

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

D 4

25

538

2

D 7

28

730

1

1268

3

4

5

Stojković Goran

Nišava Niš

A 5

5

1234

1

E 5

33

1314

3

2548

4

5

6

Kocić Aleksandar

Veternica Leskovac

F 4

39

824

3

A 4

4

1166

1

1990

4

6

7

Radunović Dragan

Nišava Niš

A 2

2

694

3

C 6

20

1150

1

1844

4

7

8

Stojanović Ninoslav

Petnik Vranje

E 5

33

284

2

E 1

29

1410

2

1694

4

8

9

Stupar Nedeljko

Nišava Niš

C 1

15

394

2

B 5

12

602

2

996

4

9

10

Živadinović Vlada

Nišava Niš

E 4

32

300

1

A 2

2

578

3

878

4

10

11

Veljković Dušan

Nišava Niš

E 1

29

124

3

D 4

25

596

2

720

5

11

12

Kostić Ninoslav

Veternica Leskovac

F 3

38

730

4

A 1

1

894

2

1624

6

12

13

Miljković Saša

Bistro Aleksinac

D 5

26

530

3

D 5

26

432

3

962

6

13

14

Jović Dragan

Toplica Prokuplje

C 6

20

248

3

B 1

8

358

3

606

6

14

15

Popović Nebojša

R.P.Vranje

A 1

1

212

6

E 2

30

1494

1

1706

7

15

16

Penčić Marko

Timok Zaječar

A 6

6

732

2

F 5

40

336

5

1068

7

16

17

Milovanović Nebojša

Nišava Niš

B 6

13

256

4

C 4

18

370

3

626

7

17

18

Matejević Zoran

Nišava Niš

F 6

41

890

2

A 3

3

388

6

1278

8

18

19

Cuckić Saša

Nišava Niš

D 3

24

382

4

E 7

35

442

4

824

8

19

20

Jocić Damir

Dunav Kladovo

B 3

10

356

3

A 5

5

410

5

766

8

20

21

Milosavljević Mališa

Timok Zaječar

C 2

16

236

4

A 6

6

516

4

742

8

21

 22

Maljković Davor

Gibort Kladovo

B 2

9

574

1

D 3

24

54

7

628

8

22

23

Dimić Branislav

R.P.Vranje

B 5

12

92

6

F 2

37

528

2

610

8

23

24

Kajajdžić Seđan

Veternica Leskovac

B 7

14

464

2

C 3

17

80

6

544

8

24

25

Milošević Velimir

Bistro Aleksinac

A 3

3

538

4

D 2

23

326

5

864

9

25

26

Mitić Predrag

Veternica Leskovac

F 7

42

544

5

B 2

9

230

4

774

9

26

27

Mančić Vujica

Nišava Niš

A 4

4

280

5

C 5

19

202

4

482

9

27

28

Dejković Vasilije

R.P.Vranje

B 1

8

42

7

F 4

39

406

3

448

10

28

29

Dragutinović Tihomir

Trnjane Trnjane

E 6

34

116

4

E 6

34

324

6

440

10

29

30

Đorđević Slaviša

Veternica Leskovac

D 1

22

186

5

B 7

14

206

5

392

10

30

31

Pešić Dragutin

R:P:Vranje

B 4

11

116

5

C 7

21

88

5

204

10

31

32

Simović Mikica

Bistro Aleksinac

C 3

17

190

6

E 4

32

410

5

600

11

32

33

Bratislav Stanković

Bistro Aleksinac

F 2

37

200

7

D 6

27

352

4

552

11

33

34

Čorović Radosav

Veternica Leskovac

C 7

21

192

5

F 7

42

316

6

508

11

34

35

Jovanović Nenad

Beli Timok Knjaževac

C 4

18

76

7

F 1

36

356

4

432

11

35

36

Stojanović Miroslav

Bistro Aleksinac

D 6

27

144

6

E 3

31

282

7

426

13

36

37

Anđelković Slaviša

Veternica Leskovac

E 7

35

102

5

A 7

7

210žuti

8

312

13

37

38

Perunović Vladan

Toplica Prokuplje

D 2

23

122

7

D 1

22

168

6

290

13

38

39

Nešić Stanoje

Trnjane Trnjane

F 5

40

234

6

B 6

13

28

7

262

13

39

40

Radošević Milan

Toplica Prokuplje

A 7

7

154

7

B 4

11

74

6

228

13

40

41

Nikolić Aleksandar

Nišava Niš

E 2

30

64

6

F 3

37

158

7

222

13

41

42

Gogović Ivan

Timok Negotin

E 3

31

0

7

C 2

16

30

7

30

14

42

 KRAUS

Takmičar pod rednim brojem 37, Anđelković Slaviša Član Veternice iz Leskovca dobio  je Žuti karton, zbog teškog hranjenja početkom trećeg sata pecanja. ( teško hranjenje između četvrtog i šestog signala).

 

U kontroli svi takmičari su imali oficijalne merice i čuvarice po propisu.

Svi takmičari imali su uredne takmičarske knjižice

Svi takmičari imali su dozvole za sportski ribolov

Takmičenje je održano u čest sektora po sedam takmičara, na tri odvojene staze (3 x 2 sektora) što je ukupno 42 takmičara. Poštovano je pravilo otvarača i zatvarača.

Žiri takmičenja nije imao posla, jer nije bilo nikakvih primedbi ( pa ni od vođe ekipe Veternica iz Leskovca, čiji je takmičar dobio žuti karton).

GLAVNI SUDIJA: Aleksandar Krausović - I kategorija

Sudije: 8 i 9 maja

Marković Dejan, Milenković Ninoslav, Milivoje Dragojević, svi I kategorija

Nebojša Živadinović – II kategorija

8 maja: Časlav Spasić i Saša Branković - III kategorija

9 maja: Veljić Ljubiša i Živković Dragan - III kategorija

Domaćin Nišava iz Niša - dobro obavila posao.

Vreme u oba dana je bilo dosta vetrovito što je ometalo takmičare.

PLASMAN

Goran Stojković kao petoplasirani je odustao od daljeg takmičenja

ZONU ISTOK NA REGIONALNOM PRVENSTVU GRUPA JUG PREDSTAVLJAJU:

1

Milenković Bratislav

Toplica Prokuplje

2

Stojanović Bratislav

Veternica Leskovac

3

Denić Miodrag

Toplica Prokuplje

4

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

5

Kocić Aleksandar

Veternica Leskovac

6

Radunović Dragan

Nišava Niš

7

Stojanović Ninoslav

Petnik Vranje

8

Stupar Nedeljko

Nišava Niš

9

Živadinović Vlada

Nišava Niš

10

Veljković Dušan

Nišava Niš

11

Kostić Ninoslav

Veternica Leskovac

SVI SU POTVRDILI DOLAZAK NA REGIONALNOM TAKMIČENJU

U Nišu 09.05.2010

Predsednik Zone Istok

Aleksandar Krausović

D N E V N I K

Takmičenja : ZONA ISTOK - MLADI

održano : 25.04.2010 godine  na : BOVANSKOM JEZERU

Red broj

IME I PREZIME

God.

rođenja

OOSR -KLUB

Sektor

startni

broj

ULOV

Grama

Sektor

plasman

Ukupni Plasman

 

Ostalo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kadeti /Kadetkinje

 

1

Luka Đorđević

1998

Nišava Niš

 

7

194

 

5

 

2

Aleksa Šapovalov

1998

Nišava Niš

 

8

514

 

3

 

3

Nikola Ristić 

1997

Petnik Vranje

 

9

488

 

4

 

4

Petar Ristić

2000

Petnik Vranje

 

10

518

 

2

 

5

Stefan Simonović

1998

Veternica Leskovac

 

11

632

 

1

 

6

Anđela Marinković

1997

Nišava Niš

 

12

0

6.5

7

 

7

Anđela Petković

1997

Nišava Niđ

 

13

0

6.5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Juniori U 18

 

8

Aleksandar Milošević

1996

Bistro Aleksinac

 

14

 

404

3

 

9

Danilo Milovanović

1995

Nišava Niš

 

15

 

516

2

 

10

Miloš Ćorović

1996

Veternica Lesovac

 

16

 

1128

1

 

11

Radivoje Nikolić

1996

Nišava Niš

 

17

 

0

5

 

12

Mitar Nikolić

1995

Nišava Niš

 

18

 

372

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 U 18 - Ledy

 

13

Stefana Branković

1994

 

 

21

 

48

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Juniori U 22

 

14

Uroš Momirov

1989

Nišava Niš

 

19

 

86

2

 

15

Dušan Živojinović

1989

Nišava Niš

 

20

 

860

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Takmičari rođeni 1996. godine opredelili su se, da u ovoj 2010. godini, se takmiče u kategoriji Juniori U 18.

 Uplatili su 750 dinara Savezu i imaju licencu juniora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DesingKraus

Glavni sudija: Aleksandar Krausović

 

 

 

 

top