ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

25.aprila 2015. god. na jezeru Ćelije na takmičarskoj pisti Vasići održano Regionalno takmičenje JUG u disciplini plovak za seniore

2015 REGION JUG

 
 
                                                                                   DNEVNIK TAKMIČENJA                                                                           Region jug

Održanog : 25.04.2015. god.                                                     Na void: Jezero Ćelije - takmičarska staza Vasići

 

Red broj IME I PREZIME

iz mesta

oosr - klub

Prvi krug Drugi krug

Zbir

težine

Zbir

Plasmana

Konačan

plasman

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1 Milan Milanović Rasina Kruševac A3 6740 1       6740 1 1.
2 Aleksandra Jovanjev P.Spasojević Trstenik D6 5190 1       5190 1 2.
3 Tatomir Veljković Rasina Kruševac B3 5160 1       5160 1 3.
4 Aleksandar Čavrljaković Ibar K.Mitrovica C2 3960 1       3960 1 4.
5 Nebojša Stevanović Šumadija Kragujevac A2 5080    2       5080 2 5.
6 Dragoslav Kovačević Rasina Kruševac D4 4650 2       4650 2 6.
7 Stefan Nikolić Šumadija Kragujevac B2 4320 2       4320 2 7.
8 Slavoljub Đukić Rasina Kruševac C3 3570 2       3570 2 8.
9 Zoran Pešić Trstenik Trstenik A4 5010 3       5010 3 9.
10 Vladimir Murganić Ibar K.Mitrovica D1 4600 3       4600 3 10.
11 Goran Petković VM sport Jagodina B6 4310 3       4310 3 11.
12 Miodrag Pavlović P.Spasojević Trstenik C1 3160 3       3160 3 12.
13 Predrag Milošević Trstenik Trstenik A1 4440 4       4440 4 13.
14 Milan Batoćanin P.Spasojević Trstenik D5 4170 4       4170 4 14.
15 Danijel Pavlović P.Spasojević Trstenik B1 3640 4       3640 4 15.
16 Vladimir Vidanović Mrena Paraćin C5 2820 4       2820 4 16.
17 Nikola Ajdačić Enterfishing Kraljevo A6 4110 5       4110 5 17.
18 Saša Lazović P.Spasojević Trstenik D3 3570 5       3570 5 18.
19 Slaviša Radović Ibar K.Mitrovica B4 2510 5       2510 5 19.
20 Vladimir Milosavljević Ibar K.Mitrovica C6 1790 5       1790 5 20.
21 Stojadinović Srba Kostreš Ćićevac A5 3850 6       3850 6 21.
22 Nebojša Elezović Ibar K.Mitrovica D2 2770 6       2770 6 22.
23 Ivan Nestorović VM Sport Jagodina B5 1760 6       1760 6 23.
24 Zoran Pejčinović Šumadija Kragujevac C4 1620 6       1620 6 24.
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       

     KRAUS

Glavni sudija: Radmilo Marinković                                                                                                    Delegat:

top