ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

 
 

REGIONALNO SEVER SENIORI

 

Dnevnik pojedinačnog dvokružnog takmičenja

 

Kategorija: Seniori

   

 

 

Red.                   br

Ime i prezime

Klub

Rezultati II kruga

Rezultati I kruga

Zbir

plasmana

Zbir  težina

Konačan   plasman

 

 

Start broj

Poena

Plasman

Start broj

Poena

Plasman

 

1

Plavšić Tihomir

Magic fish Sombor

B6

530

4

A1

1080

4

8

1610

24

 

2

Lalić Miloš

Dunav Kovin

E6

265

6

A2

1115

2

8

1380

26

 

3

Moc Ljubisav

Zrenjanin Zrenjanin

D5

640

4

A3

1120

1

5

1760

12

 

4

Čapelja Pavel

Karaš B.Petrovac

D3

850

2

A4

550

7

9

1400

28

 

5

Maksem Laslo

Dunav Kovin

 

 

8

A5

785

5

13

785

40

 

6

Dabižljević Nenad

Smederevac Smederevo

C1

155

5

A6

760

6

11

915

33

 

7

Milošević Damir

Magic fish Sombor

E3

710

4

A7

1085

3

7

1795

19

 

B

8

Krsmanović Đorđe

MGP Obrenovac

E1

895

3

B1

785

6

9

1680

27

 

9

Pajić Nenad

Smederevac Smederevo

C2

50

6

B2

970

5

11

1020

32

 

10

Palfi Žolt

Senta Maroš mix Senta

A1

1130

3

B3

1740

1

4

2870

5

 

11

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

F6

2135

2

B4

1220

3

5

3355

7

 

12

Kostadinović Nenad

Eko trofej Beograd

F4

785

4

B5

1100

4

8

1885

22

 

13

Koprivica Vladimir

KSR Valjevo Valjevo

B5

345

5

B6

1675

2

7

2020

18

 

14

Čordić Branislav

Zrenjanin Zrenjanin

A7

310

6

B7

475

7

13

785

39

 

C

15

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

B3

740

2

C1

2290

1

3

3030

4

 

16

Matić Bojan

Gornja mala Požarevac

 

 

8

C2

1150

5

13

1150

37

 

17

Vidić Dragan

Kolubara Valjevo

E5

700

5

C3

915

7

12

1615

34

 

18

Đinđić Miloš

Ribolovac Novi Sad

B7

330

6

C4

1285

4

10

1615

29

 

19

Blanuša Milorad

Apa Bucov Apatin

B2

1480

1

C5

1635

2

3

3115

3

 

20

Paunović Vlada

Senta Maroš mix Senta

C4

1105

2

C6

1400

3

5

2505

9

 

21

Beljić Aleksandar

Šaran Petrovac

D1

615

5

C7

1020

6

11

1635

30

 

D

22

Marković Nenad

MGP Obrenovac

C6

515

3

D1

1260

3

6

1775

16

 

23

Kristić Predrag

Kolubara Valjevo

C3

1980

1

D2

1700

1

2

3680

2

 

24

Brkić Dragoljub

JOLLI

F2

950

3

D3

1310

2

5

2260

10

 

25

Zagorčić Petar

Ribolovac Novi Sad

A3

1510

1

D4

855

5

6

2365

13

 

26

Damnjanović Nemanja

Sportkomerc Beograd

D4

500

6

D5

730

7

13

1230

36

 

27

Roksić Marko

Sportkomerc Beograd

E2

1245

2

D6

985

4

6

2230

14

 

28

Lazić Nikola

Apa Bucov Apatin

A6

630

5

D7

795

6

11

1425

31

 

E

29

Kugli Stevan

Ribolovac Novi Sad

B1

625

3

E1

830

5

8

1455

25

 

30

Milošević Slavko

Podunavlje Bač

F3

2275

1

E2

835

4

5

3110

8

 

31

Milićević Dragan

JOLLI

D2

1690

1

E3

740

6

7

2430

17

 

32

Zvekić Zvonko

Zrenjanin Zrenjanin

F1

385

7

E4

535

7

14

920

41

 

33

Maksimović Radomir

Smederevac Smederevo

A2

715

4

E5

1180

2

6

1895

15

 

34

Damnjanović Rade

ZIN Beograd

A5

1170

2

E6

840

3

5

2010

11

 

35

Ivanić Milan

Eko trofej Beograd

D6

700

3

E7

1235

1

4

1935

6

 

F

36

Sinđelić Nemanja

MGP Obrenovac

 

 

8

F1

510

7

15

510

42

 

37

Milunović Saša

KSR Valjevo Valjevo

F7

680

5

F2

1395

3

8

2075

21

 

38

Milošević Zoran

KSR Valjevo Valjevo

B4

125

7

F3

945

6

13

1070

38

 

39

Mihajlović Slobodan

Magic fish Sombor

C5

385

4

F4

1250

4

8

1635

23

 

40

Panić Dragan

MGP Obrenovac

E4

1740

1

F5

2950

1

2

4690

1

 

41

Takač Gabor

Šaran B.Petrovac

A4

255

7

F6

1195

5

12

1450

35

 

42

Glogovac Dragan

Zrenjanin Zrenjanin

F5

490

6

F7

2185

2

8

2675

20

 

   

 

 

 

 

 

 

 

       

 

   

Vrsta takmičenja: REGIONALNO SEVER

       

 

                         
   

Mesto: NOVI SAD

Voda: Kanal  DTD

 

Sudija: Radoslav Strugar

 

                         
   

Datum:15/16.05.2010.g.

 

 

 

 

Delegat: Poganj Imre

 

 

                         
                         
   

Konačni redosled Regiona Sever 2010.

             
 

1

Panić Dragan

MGP Obrenovac

                 
 

2

Kristić Predrag

Kolubara Valjevo

                 
 

3

Blanuša Milorad

Apa Bucov Apatin

                 
 

4

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

                 
 

5

Palfi Žolt

Senta Maroš mix Senta

                 
 

6

Ivanić Milan

Eko trofej Beograd

                 
 

7

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

                 
 

8

Milošević Slavko

Podunavlje Bač

                 
 

9

Paunović Vlada

Senta Maroš mix Senta

                 
 

10

Brkić Dragoljub

JOLLI

                 
 

11

Damnjanović Rade

ZIN Beograd

                 
 

12

Moc Ljubisav

Zrenjanin Zrenjanin

                 
 

13

Zagorčić Petar

Ribolovac Novi Sad

                 
 

14

Roksić Marko

Sportkomerc Beograd

                 
 

15

Maksimović Radomir

Smederevac Smederevo

                 
 

16

Marković Nenad

MGP Obrenovac

                 
 

17

Milićević Dragan

JOLLI

                 
 

18

Koprivica Vladimir

KSR Valjevo Valjevo

                 
 

19

Milošević Damir

Magic fish Sombor

                 
 

20

Glogovac Dragan

Zrenjanin Zrenjanin

                 
 

21

Milunović Saša

KSR Valjevo Valjevo

                 
 

22

Kostadinović Nenad

Eko trofej Beograd

                 
 

23

Mihajlović Slobodan

Magic fish Sombor

                 
 

24

Plavšić Tihomir

Magic fish Sombor

                 
 

25

Kugli Stevan

Ribolovac Novi Sad

                 
 

26

Lalić Miloš

Dunav Kovin

                 
 

27

Krsmanović Đorđe

MGP Obrenovac

                 
 

28

Čapelja Pavel

Karaš B.Petrovac

                 
 

29

Đinđić Miloš

Ribolovac Novi Sad

                 
 

30

Beljić Aleksandar

Šaran Petrovac

                 
 

31

Lazić Nikola

Apa Bucov Apatin

                 
 

32

Pajić Nenad

Smederevac Smederevo

                 
 

33

Dabižljević Nenad

Smederevac Smederevo

                 
 

34

Vidić Dragan

Kolubara Valjevo

                 
 

35

Takač Gabor

Šaran B.Petrovac

                 
 

36

Damnjanović Nemanja

Sportkomerc Beograd

                 
 

37

Matić Bojan

Gornja mala Požarevac

                   
 

38

Milošević Zoran

KSR Valjevo Valjevo

                   
 

39

Čordić Branislav

Zrenjanin Zrenjanin

                   
 

40

Maksem Laslo

Dunav Kovin

                   
 

41

Zvekić Zvonko

Zrenjanin Zrenjanin

                 

 

 

42

Sinđelić Nemanja

MGP Obrenovac

                 

 

                         

 

                                                               
top