ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

 

plovak 2REPUBLIČKO TAKMIČENJE GRUPA SEVER SENIORI

 

Održanog: 11 i 12. Maja.2013.godine                                   Na vodi: DTD Bač

 

RB

IME I PREZIME

osr – klub

iz mesta

   

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Ukupni

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1.

Slavko Milošević

Podunavlje Bač

F3

6610

1

B6

8410

1

15020

2

1

2.

Stevan Kugli

Ribolovac Novi Sad

E6

5000

1

F7

8410

2

13410

3

2

3.

Miloš Đinđić

Ribolovac Novi Sad

F5

5480

3

A7

8310

1

13790

4

3

4.

Dragan Kopanja

Podunavlje Bač

D2

4720

2

E1

6300

2

11020

4

4

5.

Dragan Sofronić

MGP Obrenovac

F6

5670

2

C5

4920

2

10590

4

5

6.

Rafailo Mitrović

Kolubara Valjevo

B7

4350

2

A2

6190

2

10540

4

6

7.

Miloš Lalić

Dunav Kovin

D1

3950

3

C6

5570

1

9520

4

7

8.

Saša Milković

Eko trofej Beograd

E3

4650

2

F5

6780

3

11430

5

8

9.

Zoran Knežević

Kečiga Sremska Mitrovica

A4

4420

1

A3

4590

4

9010

5

9

10.

Nenad Dražić

Eko trofej Beograd

C2

4420

2

B1

4340

3

8760

5

10

11

Gabor Takač

Eko trofej Beograd

C4

2470

4

D1

5700

1

8170

5

11

12

Ivan Vince

Džoli Beograd

B6

4450

1

C4

3410

4

7860

5

12

13

Milorad Matić

Eko trofej Beograd

D5

5330

1

D2

4330

4,5

9660

5,5

13

14

Ivan Pavlov

Dunav Kovin

B3

3150

5

F3

8810

1

11960

6

14

15

Nenad Stanišić

MGP Obrenovac

C1

4720

1

E6

5750

5

10470

6

15

16

Vladimir Koprivica

Kolubara Valjevo

A2

3990

3

E5

6040

3

10030

6

16

17

Milan Ivanić

Džoli Beograd

A5

3240

5

E7

6780

1

10020

7

17

18

Nenad Pajić

Smederevac Smederevo

E1

4450

3

D6

5030

3

9480

6

18

19

Krsmanović Đorđe

MGP Obrenovac

A1

4340

2

D3

4330

4,5

8670

6,5

19

20

Nenad Dabižljević

Smederevac Smederevo

B2

3420

3

F4

6400

4

9820

7

20

21

Slobodan Ristić

MGP Obrenovac

E5

3490

5

B3

5340

2

8830

7

21

 22

Dragoslav Stošić

Ribolovac Novi Sad

F1

3060

5

D4

5410

2

8470

7

22

23

Radivoj Nemanja

Dunav Kovin

A3

3420

4

C1

3520

3

6940

7

23

24

Zoran Radojičić

Eko trofej Beograd

E7

3870

4

E3

5960

4

9830

8

24

25

Marko Mitrović

Kolubara Valjevo

C5

4050

3

C3

3160

5

7210

8

25

26

Ivica Jovčić

Dunav Kovin

F2

3780

4

F6

6220

5

10000

9

26

27

Saša Milunović

Kolubara Valjevo

B5

3180

4

A6

4080

5

7760

9

27

28

Beljić Aleksandar

Mlava Petrovac

B1

2170

7

A1

5210

3

7380

10

28

29

Dragoljub Brkić

Džoli Beograd

A6

2380

6

B2

4270

4

6650

10

29

30

Radiša Lazić

Jezava Mala Krsna

D7

1410

6

B7

3640

5

5050

11

30

31

Vladan Joksimović

Smederevac Smederevo

D4

3200

4

D7

1470

7

4640

11

31

32

Dragan Vidić

Kolubara Valjevo

D3

1870

5

D5

2370

6

4240

11

32

33

Igor Sekulić

Ribolovac Novi Sad

B4

2570

6

F2

6200

6

8770

12

33

34

Mihajlo Arsenijević

Turbina Vreoci

F7

2550

6

B5

3450

6

6000

12

34

35

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

E2

2590

6

C2

2610

6

5200

12

35

36

Dejan Radanović

Jezava Smederevo

C3

2220

5

E4

2340

7

4560

12

36

37

Milorad Rajaković

Eko trofej Beograd

E4

2200

7

E2

2790

6

4990

13

37

38

Radoslav Mirković

Smederevac Smederevo

C6

1810

6

B4

1500

7

3310

13

38

39

Boban Rastovčan

Dunav Zemun

D6

820

7

A5

2090

6

2910

13

39

40

Vanja Bolesnikov

Ribolovac Novi Sad

F4

2250

7

F1

1670

7

3920

14

40

41

Zoran Gavrić

Džoli Beograd

A7

1850

7

A4

1250

7

3100

14

41

 

     

 

SA REPUBLIČKOG SEVER  8 TAKMIČARA IDU NA IZBORNO (DRŽAVNO)

 

 

 

Svi takmičari su dužni da prijave Savezu svoje učešće ili odustajanje.

 

Rezultate možete pogledati i ovde PDF FAJL.

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top