ministarstvo190

Pretraga

logo 2019 izmena

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

plovak 2REPUBLIČKO TAKMIČENJE GRUPA JUG SENIORI

Održanog: 11 i 12. Maja.2013.godine                             Na vodi: jezero Ćelije

 

 

RB

IME I PREZIME

osr – klub

iz mesta

   

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Ukupni

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1.

Dejan Rajić

Šumadija Kragujevac

F1

6970

1

C3

6920

1

13890

2

1

2.

Dragan Pavlović

Šumadija Kragujevac

A1

4810

1

D5

3900

1

8710

2

2

3.

Nemanja Damnjanović

Šumadija Kragujevac

B1

3020

1

F2

4650

1

7670

2

3

4.

Danijel Kostović

Šumadija Kragujevac

E7

5350

1

A5

3680

2

9210

3

4

5.

Bojan Jelić

Čigra Kruševac

F7

4930

2

E5

3050

2

7980

4

5

6.

Velimir Milošević

Bistro Aleksinac

C1

4780

1

E6

2790

3

7750

4

6

7.

Nikola Ajdačić

Enter Fishing Kraljevo

E5

3910

2

F5

3620

2

7530

4

7

8.

Saša Miljković

Bistro Aleksinac

B3

1810

3

E2

3400

1

5210

4

8

9.

Danijel Pavlović

Petar Spasojević Trstenik

D1

1570

3

C1

6660

2

8230

5

9

10.

Slobodan Krstić

Bistro Aleksinac

D4

1410

4

B2

5570

1

6980

5

10

11

Saša Katunac

Petar Spasojević Trstenik

F4

4120

4

D1

3790

2

7910

6

11

12

Tatomir Veljković

Rasina Kruševac

C6

3870

2

D3

3710

4

7580

6

12

13

Zoran Pešić

Trstenik Trstenik

E6

3250

3

F3

3220

3

6470

6

13

14

Blagoje Otašević

Dunav Kladovo

A7

2090

4

B1

4080

2

6170

6

14

15

Petar Jovčić

Pet nik Vranje

A4

2320

3

B5

3120

3

5440

6

15

16

Dragan Krstić

Bistro Aleksinac

C5

3460

4

D7

3740

3

7200

7

16

17

Bratislav Milenković                             

Toplica Prokuplje

    A5

     2460

       2

    C5

     3750

       5

     6210      

7

17

18

Nikolić Stefan

Šumadija Kragujevac

   D2

     2080

       2

    A7

     3090

      5

     5170

       7

18

19

Dušan Živojinović

Nišava Niš

    E2

     1780

       4

    A1

     3290

      3

     5070

       7

19

20

Goran Babić

Čigra Kruševac

    D6

     2380

       1

    B6

     1860

      6

     4060

       7

20

21

Aleksandar Jovanjev

Petar Spasojević Trstenik

    F5

     3950

       5

    C4

     4870

      3

     8820

       8

21

 22

Nebojša Elezović

Ibar Kosovska Mitrovica

    C2

     3850

       3

    F6

     1820

      5

     5670

       8

22

23

Ibiš Skenderi

Trstenik Trstenik

    D7

       440

       7

    A4

     4140

      1

     4580

       8

23

24

Vladimir Stojanović

Mrena Paraćin

    D5

       960

       5

    C7

     3810

      4

     4770

       9

24

25

Željko Bogdanović

Plovak Gornji Milanovac

    B7

     1650

       4

    D4

     2520

      5

     4170

       9

25

26

Vladica Stojanović

Dunav kladovo

    B5

     1870

       2

    B4

     1190

      7

     3060

       9

26

27

Veroljub Sremac

Petar Spasojević Trstenik

    F2

     4600

       3

    D2

     2030

      7

     6630

     10

27

28

Dragan Vladisavljević

Gibort Kladovo

    A2

     1650

       6

    A2

     3240

      4

     4890

     10

28

29

Predrag Milošević

Trstenik Trstenik

    A3

     1800

       5

    B3

     2440

      5

     4240

     10

29

30

Darko Jovčić

Trnjane Trnjane

    B4

       900

       6

    E7

     2760

      4

     3660

     10

30

31

Slaviša Đorđević

Veternica Leskovac

    B2

     1170

       5

    E3

     2490

      5

     3660

     10

31

32

Igor Ranković

Petar Spasojević Trstenik

    E1

     1060

       6

    F1

     2500

      4

     3560

     10

32

33

Bratislav Nešić

Mrena Paraćin

    F3

     3240

       7

    B7

     2380

      4

     2380

     11

33

34

Miodrag Pavlović

Petar Spasojević

    E4

     1080

       5

    D6

     2230

      6

     3310

     11

34

35

Slavoljub Đukić

Rasina Kruševac

   C4

     2960

6

    F4

     1690

      6

4650

     12

35

36

Milča Todorov

Čigra Kruševac

   C3

     3240

5

   A6

1290

7

4530

     12

36

37

Milan Glišović

Plovak Gornji Milanovac

   F6

3920

6

   F7

  650

7

4570

     13

37

38

Vojislav Eror

Trnjane Trnjane

   B6

  800

7

   C2

3600

6

4400

     13

38

39

Vesligaj Dragan

Trstenik Trstenik

   C7

1750

7

   A3

1800

6

3550

     13

39

40

Vladimir Milosavljević

Ibar Kosovska Mitrovica

   A6

1520

7

   E1

1860

6

3380

     13

40

41

Aleksandar Todorović

Šumadija Kragujevac

   D3

  890

6

   E4

1290

7

2180

     13

41

42

Časlav Kljajić

Trstenik Trstenik

   E3

 380

7

   C6

3500

7

3880

     14

42

 

      

SA REPUBLIČKOG JUG 9 TAKMIČARA IDU NA IZBORNO (DRŽAVNO)

 

 Svi takmičari su dužni da prijave Savezu svoje učešće ili odustajanje.

Rezultate možete pogledati i ovde PDF FAJL.

top