ministarstvo190

Pretraga

40 to Svetsko klupsko prvenstvo 2020

40th Coarse angling World championship for Clubs 2020

logotrans2020

poziv / invitation

 Canal DTD – Novi Sad SERBIA 

22.6.2020 – 29.06.2020

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

plovak u ruciDNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA - REGION JUG SENIORI

Održanog: 27 i 28. Aprila.2013.godine Na vodi: Ćelijsko jezero

REZULTATE MOŽETE POGLEDATI I OVDE PDF FILE

RB

IME I PREZIME

osr – klub

iz mesta

   

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Ukupni

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1.

Veroljub Sremac

P.Spasojević Trstenik

C3

6340

1

C4

8710

1

15050

2

1

2.

Dejan Rajić

Šumadija Kragujevac

E5

3690

1

E1

7620

1

11310

2

2

3.

Danijel Pavlović

P.Spasojević Trstenik

D5

6000

1

A2

9140

2

15140

3

3

4.

Nemanja Damnjanović

Šumadija Kragujevac

B7

5660

1

B3

7950

2

13610

3

4

5.

Ibiš Skenderi

Trstenik Trstenik

C1

5180

3

A4

9180

1

14360

4

5

6.

Bojan Jelić

Čigra Kruševac

A6

4910

2

E3

7210

2

12120

4

6

7.

Stefan Nikolić

Šumadija Kragujevac

D4

4180

2

B1

7620

3

11800

5

7

8.

Dragan Pavlović

Šumadija Kragujevac

B6

5520

2

A7

7360

4

12880

6

8

9.

Aleksandar Todorović

Šumadija Kragujevac

B2

4570

3

D2

6150

3

10720

6

9

10.

Vladimir Murganić

Ibar Kosovska Mitrovica

A5

5220

1

D6

5130

5

10350

6

10

11

Željko Bogdanović

Plovak G.Milanovac

E4

3600

2

D3

5680

4

9280

6

11

12

Igor Ranković

P.Spasojević Trstenik

C5

4360

4

A6

7950

3

12310

7

12

13

Saša Katunac

P.Spasojević Trstenik

C4

5300

2

C7

6300

5

11600

7

13

14

Tatomir Veljković

Rasina Kruševac

B1

3250

6

D5

8220

1

11470

7

14

15

Danijel Kostović

Šumadija Kragujevac

E2

3150

5

D1

6180

2

10330

7

15

16

Aleksandar Jovanjev

P.Spasojević Trstenik

C7

1940

6

B6

8190

1

10130

7

16

17

Milča Todorov

Čigra Kruševac

E6

3510

3

C3

6410

4

9920

7

17

18

Slavoljub Đukić

Rasina Kruševac

C2

3340

5

E4

6670

3

11010

8

18

19

Bratislav Ivezić

Pastrmka Brus

B3

3140

6

C1

7250

2

10390

8

19

20

Dragan Vesligaj

Trstenik Trstenik

A7

4170

3

B2

5870

6

10140

9

20

21

Milan Glišović

Plovak G.Milanovac

B5

3350

5

B5

6720

4

10070

9

21

 22

Vladimir Milosavljević

Ibar Kosovska Mitrovica

D7

4020

3

D7

4690

6

8710

9

22

23

Časlav Kljajić

Trstenik Trstenik

A3

3370

5

A3

6320

5

9690

10

23

24

Zoran Pršić

Trstenik Trstenik

E3

2460

7

C5

7130

3

9590

10

24

25

Miodrag Pavlović

P.Spasojević Trstenik

E7

3360

4

A5

5990

6

9350

10

25

26

Predrag Milošević

Trstenik Trstenik

E1

3080

6

E5

4610

4

7690

10

26

27

Dušan Ristić

P.Spasojević Trstenik

B1

4390

4

A1

5980

7

10370

11

27

28

Nebojša Elezović

Ibar Kosovska Mitrovica

A4

4040

4

B7

5510

7

9550

11

28

29

Branislav Nešić

Mrena Paraćin

A1

2860

6

B4

6080

5

8940

11

29

30

Zoran Pejčinović

Šumadija Kragujevac

D6

3310

5

E6

4260

6

7570

11

30

31

Vladimir Vidanović

Mrena Paraćin

D3

3550

4

E7

3600

7

7150

11

31

32

Milan Batočanin

P.Spasojević Trstenik

D2

3230

7

E2

4540

5

7770

12

32

33

Branko Bojović

Plovak G.Milanovac

A2

2380

7

C2

5010

6

7390

13

33

34

Slaviša Radović

Ibar Kosovska Mitrovica

B4

2480

7

C6

4150

7

6630

14

34

35

Budimir Popović

Pastrmka Brus

C6

810

7

D4

3240

7

4050

14

35

    Glavni sudija:  Radmilo Marinković

REGION JUG IMA  25 PROLAZA ZA REPUBLIČKO JUG

 

 Svi takmičari su dužni da do 12,00 sati 6.maja prijave Savezu svoje učešće ili odustajanje.

 

                                                                                                                                                   

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top