ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2010 IZBORNO SENIORI KONAČNI REZULTATI


 

IME I PREZIME

Klub - opština

kolo 1.

kolo 2.

kolo 3.

kolo 4.

kolo 5

kolo 6

UKUPNO

 

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

gp

sp

plasman

 

Radović Goran

Čigra Trabucco Kruševac

E5

3340

1

F3

4040

1

E2

2720

1

E6

4260

1

C1

4660

1

C3

4900

1

23920

6

1

 

Marković Nikola

Sportkomerc Maroš mix  Beograd

B5

3310

2

C6

3090

3

C5

2720

1

A4

2500

1

E2

3440

1

B2

1970

2

17030

10

2

 

Dragićević Mirko

Sportkomerc Maroš mix  Beograd

F2

2250

4

B6

4480

3

F5

3650

1

B3

2160

1

F2

3330

2

E4

2930

1

18800

12

3

 

Vesligaj Predrag

Čigra Trabucco Kruševac

D4

1300

6

E3

3550

1

D4

3610

1

C3

3130

1

F3

3480

1

A3

1780

2

16850

12

4

 

Sekulić Milan

Senta Maroš mix Senta

C2

3180

1

B5

4870

2

C3

1790

3

B2

2080

2

B2

1360

3

F3

2520

1

15800

12

5

 

Roksić Marko

Sportkomerc Maroš mix  Beograd

B2

3850

1

E4

2300

4

B6

1850

3

F4

2210

3

A6

1200

1

E5

1530

2

12940

14

6

 

Danilović Vladimir

Đetinja Užice

A5

1980

6

B2

5370

1

A3

3770

2

A3

1950

2

D3

2190

2

C4

3600

2

18860

15

7

 

Dogandžić Željko

Đetinja Užice

E4

2220

3

B1

3550

4

A1

5040

1

D3

3260

1

D1

1900

4

D2

940

2

16910

15

8

 

Panić Zoran

Smederevac Smederevo

C5

3010

2

F1

2170

5

B2

2580

1

E4

3270

2

C3

1010

5

B6

2070

1

14110

16

9

 

Milković Saša

Eko trofej Beograd

E3

2090

4

A3

4100

4

A6

2530

6

F2

2430

2

D6

2390

1

D1

2490

1

16030

18

10

 

Palfi Žolt

Senta Maroš mix Senta

D3

3260

1

D4

5120

1

F1

2900

2

D4

1880

5

A4

570

3

D3

180

6

13910

18

11

 

Brkić Dragoljub

Jolly Beograd

D2

1730

4

D3

1650

5

F4

2670

3

B5

1570

3

B6

2370

1

F2

2510

2

12500

18

12

 

Kovačević Duško

Ribolovac Novi Sad

F4

2470

3

A1

5470

1

A2

2560

5

B4

1210

4

A5

940

2

F1

1390

4

14040

19

13

 

Panić Dragan

MGP Obrenovac

F5

2800

2

A4

4140

3

E1

1610

4

C1

2290

3

B3

1660

2

B4

1000

6

13500

20

14

 

Đorđević Bojan

Čigra Trabucco Kruševac

F6

3300

1

A6

4710

2

D3

2830

2

C2

1350

5

B1

10

6

A2

1010

4

13210

20

15

 

Babić Goran

Čigra Trabucco Kruševac

B6

3120

3

B4

2600

5

A5

2910

4

F3

3490

1

F1

2840

3

E1

440

5

15400

21

16

 

Zagorčić Petar

Ribolovac Novi Sad

A6

3770

1

C3

3940

1

B3

1600

4

F1

1700

4

E1

2720

5

A4

330

6

14060

21

17

 

Stanišić Nenad

MGP Obrenovac

A3

3060

3

A5

1960

6

E6

2680

2

E2

2920

3

F4

2250

5

B1

1610

3

14480

22

18

 

Mrkušić Vladan

Mrena Paraćin

E1

1910

5

D5

2300

3

C6

2410

2

B1

880

5

E4

3060

3

E3

980

4

11540

22

19

 

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

C4

2290

3

A2

3270

5

E5

970

6

C6

2880

2

B4

820

4

F5

1800

3

12030

23

20

 

Rajić Dejan

Šumadija Kragujevac

F3

790

6

D1

3230

2

D1

1870

3

A6

1490

4

A1

380

4

D5

430

4

8190

23

21

 

Kristić Predrag

Kolubara Valjevo

B4

2760

5

E5

2670

2

B4

2280

2

B6

610

6

E6

1600

6

C2

2370

3

12290

24

22

 

Speciale Vlada

Senta Maroš mix Senta

D6

2070

2

E1

1540

5

F2

1770

5

D5

2440

3

E5

2950

4

B3

1090

5

11860

24

23

 

Stojanović Ninoslav

Pet nik Vranje

A4

2640

5

C2

3550

2

D2

1690

4

A2

1340

5

D4

1990

3

D6

330

5

11540

24

24

 

Veselinović Miroslav

P.Spasojević Trstenik

E2

1580

6

C4

2040

6

A4

3090

3

D6

2040

4

C5

2740

2

C5

1740

4

13230

24.5

25

 

Novitović Zoran

Đetinja Užice

C6

1140

6

F4

1400

6

D6

1090

6

D2

2750

2

E3

3360

2

D4

690

3

10430

25

26

 

Zekavičić Aleksandar

Đetinja Užice

A1

3420

2

D2

850

6

E4

1420

5

A5

610

6

D2

1590

5

A6

1810

1

9700

25

27

 

Đorđević Dragan

Čigra Trabucco Kruševac

F1

1390

5

C1

2040

6

C2

1550

4

E5

2250

4

C4

2490

3

A1

880

5

10600

26.5

28

 

Nešić Branislav

Mrena Paraćin

A2

2890

4

F2

2790

3

C1

1000

6

E3

2180

5

F5

2550

4

C6

850

5

12260

27

29

 

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

B1

2910

4

E6

2380

3

F6

2560

4

C5

1240

6

A3

150

5

F4

1220

5

10460

27

30

 

Jovanović Ivan

Skrapež Kosjerić

E6

2690

2

B3

1440

6

E3

2360

3

D1

1460

6

D5

920

6

B5

1160

4

10030

27

31

 

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

C1

2110

4

C5

2470

4

D5

1490

5

A1

1570

3

B5

460

5

E2

240

6

8340

27

32

 

Pavlićević Miloš

MGP Obrenovac

D1

1660

5

D6

2200

4

C4

1330

5

C4

2050

4

C2

1440

4

C1

830

6

9510

28

33

 

Živadinović Vlada

Nišava Niš

C3

1310

5

F5

2690

4

B1

1180

5

E1

1390

6

A2

50

6

A5

1180

3

7800

29

34

 

Blanuša Milorad

APA BUCOV Apatin

D5

1910

3

E2

1310

6

B5

1050

6

F5

1570

5

C6

550

6

E6

1110

3

7500

29

35

 


PROSECI


2375



2924



2198



2011



1817



1442


12768



 

 

REPREZENTATIVCI

1.

Radović Goran

Čigra Trabucco Kruševac

23920

6

2.

Marković Nikola

Sportkomerc Maroš mix  Beograd

17030

10

3.

Dragićević Mirko

Sportkomerc Maroš mix  Beograd

18800

12

POTENCIJALNI REPREZENTATIVCI

4.

Vesligaj Predrag

Čigra Trabucco Kruševac

16850

12

5.

Sekulić Milan

Senta Maroš mix Senta

15800

12

6.

Roksić Marko

Sportkomerc Maroš mix  Beograd

12940

14

7.

Danilović Vladimir

Đetinja     Užice

18860

15

8.

Dogandžić Željko

Đetinja     Užice

16910

15

9.

Panić  Zoran

Smederevac Smederevo

14110

16

10.

Milković Saša

Eko trofej Beograd

16030

18

PORED PRETHODNIH

DESET TAKMIČARA

I SLEDEĆI SU

IZBORILI PRAVA ZA DRŽAVNO- IZBORNO

2011. GODINE

11.

Palfi       Žolt

Senta Maroš mix Senta

13910

18

12.

Brkić Dragoljub

Jolly Beograd

12500

18

13.

Kovačević Duško

Ribolovac  Novi Sad

14040

19

14.

Panić Dragan

MGP Obrenovac

13500

20

15.

Đorđević Bojan

Čigra Trabucco Kruševac

13210

20

16.

Babić Goran

Čigra Trabucco Kruševac

15400

21

17.

Zagorčić Petar

Ribolovac  Novi Sad

14060

21

18.

Stanišić Nenad

MGP Obrenovac

14480

22

TAKMIČARI KOJI IMAJU DIREKTAN PLASMAN NA REGIONALNOM TAKMIČENJU 2011. GODINE (SVAKO U SVOM REGIONU)

19.

Mrkušić Vladan

Mrena Paraćin

11540

22

20.

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

12030

23

21.

Rajić   Dejan

Šumadija Kragujevac

8190

23

22.

Kristić Predrag

Kolubara Valjevo

12290

24

23.

Speciale Vlada

Senta Maroš mix Senta

11860

24

24.

Stojanović Ninoslav

Pet nik Vranje

11540

24

25.

Veselinović Miroslav

P.Spasojević Trstenik

13230

24.5

26.

Novitović Zoran

Đetinja Užice

10430

25

27.

Zekavičić Aleksandar

Đetinja  Užice

9700

25

TAKMIČARI KOJI IMAJU DIREKTAN PLASMAN NA ZONSKOM TAKMIČENJU 2011. GODINE

(SVAKO U SVOJOJ ZONI)

28.

Đorđević Dragan

Čigra Trabucco Kruševac

10600

26.5

29.

Nešić Branislav

Mrena   Paraćin

12260

27

30.

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

10460

27

31.

Jovanović Ivan

Skrapež Kosjerić

10030

27

32.

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

8340

27

33.

Pavlićević Miloš

MGP Obrenovac

9510

28

34.

Živadinović Vlada

Nišava  Niš

7800

29

35.

Blanuša Milorad

APA BUCOV Apatin

7500

29

 

 



 

 



 

top