ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

IZBORNO SENIORI 1,2,3 kolo

 

DNEVNIK POJEDINAČNOG TROKRUŽNOG TAKMIČENJA

 IZBORNO TAKMIČENJE     SENIORI

ODRŽANO : 20, 21, 22 avgysta 2010.godine NA VODI : KANAL DTD SRPSKI MILETIC  

Red broj

IME  I PREZIME

iz mesta

oosr - klub 

 

1 kolo

2 kolo

3 kolo

Preneseni rezultat

 

Konačni

plasman

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

Start

broj

Grama

poena

Plas

man

Zbir

težine

Zbir

plas

man

Zbir

težine

Zbir

plas

man

Konačni

plasman   

1

Dogandžić Željko

Đetinja Užice

E4

2220

3

B1

3550

4

A1

5040

1

 

10810

8

7

2

Kovačević Duško

Ribolovac Novi Sad

F4

2470

3

A1

5470

1

A2

2560

5

 

10500

9

13

3

Danilović Vladimir

Đetinja

Užice

A5

1980

6

B2

5370

1

A3

3770

2

 

11120

9

12

4

Veselinović Miroslav

P.Spasojević Trstenik

E2

1580

6

C4

2040

5.5

A4

3090

3

 

6710

14.5

33

5

Babić

Goran

Čigra Trabucco Kš

B5

3120

3

B4

2600

5

A5

2910

4

 

8630

12

22

6

Milković Saša

Eko trofej Beograd

E3

2090

4

A3

4100

4

A6

2530

6

 

8720

14

28

7

Živadinović Vlada

Nišava

Niš

C3

1310

5

F5

2690

4

B1

1180

5

 

5180

14

32

8

Panić

Zoran

Smederevac

Smederevo

C5

3010

2

F1

2170

5

B2

2580

1

 

7760

8

11

9

Zagorčić Petar

Ribolovac Novi Sad

A6

3770

1

C3

3940

1

B3

1600

4

 

9310

6

5

10

Kristić Predrag

Kolubara Valjevo

B4

2760

5

E5

2670

2

B4

2280

2

 

7710

9

15

11

Blanuša Milorad

APA BUCOV Apatin

D5

1910

3

E2

1310

6

B5

1050

6

 

4270

15

35

12

Roksić Marko

Sportkomerc Maroš mix  B

B2

3850

1

E4

2300

4

B6

1850

3

 

8000

8

10

13

Nešić Branislav

Mrena Paraćin

A2

2890

4

F2

2790

3

C1

1000

6

 

6680

13

25

14

Đorđević Dragan

Čigra Trabucco Kš

F1

1390

5

C1

2040

5.5

C2

1550

4

 

4980

14.5

34

15

Sekulić

Milan

Senta Maroš mix Senta

C2

3180

1

B5

4870

2

C3

1790

3

 

9840

6

4

16

Pavlićević Miloš

MGP Obrenovac

D1

1660

5

D6

2200

4

C4

1330

5

 

5190

14

31

17

Marković Nikola

Sportkomerc Maroš mix  B

B5

3310

2

C6

3090

3

C5

2720

1

 

9120

6

6

18

Mrkušić Vladan

Mrena Paraćin

E1

1910

5

D5

2300

3

C6

2410

2

 

6620

10

16

19

Rajić Dejan

Šumadija Kragujevac

F3

790

6

D1

3230

2

D1

1870

3

 

5890

11

21

20

Stojanović Ninoslav

Pet nik Vranje

A4

2640

5

C2

3550

2

D2

1690

4

 

7880

11

17

21

Đorđević Bojan

Čigra Trabucco Kš

F6

3300

1

A6

4710

2

D3

2830

2

 

10840

5

3

22

Vesligaj Predrag

Čigra Trabucco Kš

D4

1300

6

E3

3550

1

D4

3610

1

 

8460

8

9

23

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

C1

2110

4

C5

2470

4

D5

1490

5

 

6070

13

26

24

Novitović Zoran

Đetinja

Užice

C6

1140

6

F4

1400

6

D6

1090

6

 

3630

18

36

25

Panić

Dragan

MGP Obrenovac

F5

2800

2

A4

4140

3

E1

1610

4

 

8550

9

14

26

Radović Goran

Čigra Trabucco Kš

E5

3340

1

F3

4040

1

E2

2720

1

 

10100

3

1

27

Jovanović Ivan

Skrapež Kosjerić

E6

2690

2

B3

1440

6

E3

2360

3

 

6490

11

20

28

Zekavičić Aleksandar

Đetinja

Užice

A1

3420

2

D2

850

6

E4

1420

5

 

5690

13

27

29

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

C4

2290

3

A2

3270

5

E5

970

6

 

6530

14

30

30

Stanišić Nenad

MGP Obrenovac

A3

3060

3

A5

1960

6

E6

2680

2

 

7700

11

19

31

Palfi

Žolt

Senta Maroš mix Senta

D3

3260

1

D4

5120

1

F1

2900

2

 

11280

4

2

32

Speciale Vlada

Senta Maroš mix Senta

D6

2070

2

E1

1540

5

F2

1770

5

 

5380

12

24

33

Paunović Vlada

Senta Maroš mix Senta

B3

1530

6

F6

3870

2

F3

1330

6

 

6730

14

29

34

Brkić Dragoljub

Jolly

Beograd

D2

1730

4

D3

1650

5

F4

2670

3

 

6050

12

23

35

Dragićević Mirko

Sportkomerc Maroš mix  B

F2

2250

4

B6

4480

3

F5

3650

1

 

10380

8

8

36

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

B1

2910

4

E6

2380

3

F6

2560

4

 

7850

11

18

 

1

RADOVIĆ GORAN

ČIGRA TRABUCCO KRUŠEVAC

10100

3

2

PALFI ŽOLT

SENTA Maroš mix Senta

11280

4

3

ĐORĐEVIĆ BOJAN

ČIGRA TRABUCCO KRUŠEVAC

10840

5

4

SEKULIĆ MILAN

SENTA Maroš mix Senta

9840

6

5

ZAGORČIĆ PETAR

RIBOLOVAC Novi Sad

9310

6

6

MARKOVIĆ NIKOLA

SPORTKOMERC Maroš mix Bgd

9120

8

7

DOGANDŽIĆ ŽELJKO

ĐETINJA UŽICE

10810

8

8

DRAGIĆEVIĆ MIRKO

SPORTKOMERC Maroš mix Bgd

10380

8

9

VESLIGAJ PREDRAG

ČIGRA TRABUCCO KRUŠEVAC

8460

8

10

ROKSIĆ MARKO

SPORTKOMERC Maroš mix Bgd

8000

8

11

PANIĆ ZORAN

SMEDEREVAC Smederevo

7760

8

12

DANILOVIĆ VLADIMIR

ĐETINJA UŽICE

11120

9

 

 

top