ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 REZULTATI SA IZBORNOG - SENIORI 4,5,6 KOLO I KONAČNI REZULTATI

Rezultate sa izbornog u pdf možete pogledati ovde

 




I kolo

II kolo

III kolo

IV kolo

V kolo

VI kolo

UKUPNO

Rb

Ime i prezime

Klub i mesto

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

SB

Težina

Pl

grama

Pl

1

Pavlićević Miloš

MGP-Obrenovac

C3

7295

1

D3

3400

1

D3

3890

1

D1

2290

1

B4

1710

1

C2

1140

3

19725

8

2

Vesligaj Predrag

Čigra DeBox Kruševac

D3

3505

3

F6

2945

1

D6

3050

3

B2

2680

1

C5

1450

3

E4

1670

1

15300

12

3

Kovačević Duško

Ribolovac Novi Sad

F3

8775

1

B1

4855

1

E5

2360

2

C5

1570

3

D3

450

5

F1

3760

1

21770

13

4

Palfi Žolt

Senta Maroš mix Senta

B1

4845

2

C5

3065

1

A2

4390

2

A5

2390

2

F5

1690

3

A6

1370

3

17750

13

5

Radović Goran

Ibar Kraljevo

C1

5700

2

B3

4085

2

C2

4075

1

F1

2660

1

E6

1180

5

F6

2290

3

19990

14

6

Danilović Vladimir

Đetinja Tubertini Užice

A4

7040

4

B6

3380

3

E6

2950

1

D5

1870

3

D1

1820

1

A4

1670

2

18730

14

7

Speciale Vladan

Smederevac Smederevo

E1

5680

1

E2

3130

3

E3

1815

4

E1

1360

4

E4

1870

1

D5

1740

1

15595

14

8

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

F6

3780

2

F2

2160

4

F5

4210

1

E3

1900

2

E1

1620

2

D3

1070

3

14740

14

9

Mrkušić Vladan

Mrena Paraćin

A5

9565

2

A2

3200

3

A4

4355

3

C4

2240

2

B5

1430

2

B1

1590

3

22380

15

10

Veselinović Miroslav

Ekotrofej Zemun

D6

5440

2

E5

3830

1

F4

3015

3

C3

1280

5

D2

1800

2

C5

900

4

16265

17

11

Panić Zoran

Smederevac Smederevo

C4

2910

4

B2

2630

4

A1

4705

1

C2

2360

1

A6

1770

3

B4

1310

4

15685

17

12

Marković Nikola

Ibar Kraljevo

E5

3075

4

A6

3380

2

B3

4060

2

E6

1400

3

F2

1560

4

C4

1760

2

15235

17

13

Dragićević Mirko

Čigra DeBox Kruševac

F4

2870

5

E6

3205

2

A5

3720

4

E2

1880

3

D5

1620

3

A1

4790

1

18085

18

14

Paunović Vladan

Smederevac Smederevo

D1

5990

1

A4

2970

4

F3

1805

6

C4

1720

1

F1

1990

2

E2

830

4

15305

18

15

Roksić Marko

Ribolovac Novi Sad

B5

7255

1

C4

2040

3

B4

3805

3

A5

2960

1

A5

870

6

B2

970

5

17900

19

16

Rajić Bojan

Šumadija Kragujevac

A3

7105

3

F4

2605

2

B2

4255

1

B6

1190

3

C3

680

4

E3

110

6

15945

19

17

Sekulić Milan

Senta Maroš mix Senta

E6

2355

6

D5

3140

2

C1

2090

5

B5

1360

2

A3

1820

2

F4

2610

2

13375

19

18

Marković Božidar

Ibar Kraljevo

B6

2855

3

F5

2365

3

F6

3175

2

D3

2050

2

F3

1400

5

F3

1400

4

13245

19

19

Babić Goran

Čigra DeBox Kruševac

E2

3735

3

C3

2565

2

C3

2260

4

A6

2030

3

C1

1460

2

C1

870

5

12920

19

20

Milković Saša

Ekotrofej Zemun

B2

2650

5

B5

1985

5

D2

2730

4

E2

1680

2

C2

1960

1

D2

1100

2

12105

19

21

Ivanić Milan

Jolly Beograd

E3

2945

5

A3

3575

1

F2

2965

4

A2

1680

4

B6

800

5

B3

1710

2

13675

21

22

Stojanović Vladimir

Mrena Paraćin

B3

2790

4

D2

2680

3

C4

3230

2

D4

1280

4

C4

490

5

E1

1050

3

11520

21

23

Ajdačić Nikola

Ibar Kraljevo

D2

3485

4

E4

1830

5

C5

3040

3

C1

1090

4

E3

1380

4

E6

1150

2

11975

22

24

Radivoj Nemanja

Dunav Kovin

D5

2500

5

B4

1880

6

A6

2495

5

E4

930

5

F6

2240

1

C3

2730

1

12775

23

25

Krstić Dragan

Bistro Aleksinac

C5

2005

5

D6

1555

4

D1

3100

2

B4

1130

4

B1

1380

3

F2

790

5

9960

23

26

Stanišić Nenad

MGP-Obrenovac

A1

11670

1

F3

1620

5

E1

2120

3

C5

760

6

E5

1400

3

F5

630

6

18200

24

27

Mirković Radoslav

Smederevac Smederevo

F1

3290

4

C1

1345

4

F1

2630

5

C3

940

5

A1

2530

1

D4

600

5

11335

24

28

Kovačević Dragoslav

Toplica Prokuplje

E4

4025

2

D1

1500

5

E4

1805

5

E6

1720

4

A4

1600

5

A5

310

6

10960

27

29

Brkić Dragoljub

Jolly Beograd

C2

4015

3

A5

1690

6

E2

1205

6

B3

640

6

B2

640

6

B5

2950

1

11140

27,5

30

Dabižljević Nenad

Smederevac Smederevo

F5

2665

6

C2

1275

5

B5

1720

5

A4

1060

6

D4

1580

4

D1

640

4

8940

30

31

Todorović Aleksandar

Šumadija Kragujevac

A6

4770

5

E3

1385

6

D5

2110

5

B1

640

6

A2

1710

4

A2

480

5

11095

30,5

32

Pajić Nenad

Smederevac Smederevo

F2

3510

3

D4

575

6

B6

1560

6

E5

690

6

B3

810

4

B6

690

6

7835

31

33

Santo Arnold

Senta Maroš mix Senta

A2

4135

6

A1

2385

5

D4

1820

6

D2

820

5

E2

420

6

A3

850

4

10430

32

34

Pavlović Miodrag

Petar Spasojević Trstenik

B4

1770

6

F1

1030

6

A3

1655

6

A3

1080

5

F4

550

6

E5

320

5

6405

34

35

Elezović Nebojša

Ibar K.Mitrovica

D4

1545

6

E1

2385

4

B1

2690

4

 

 

7

 

 

7

 

 

7

6620

35

36

Zagorčić Petar

KSR Ribolovac Novi Sad

 


7

 


7

 


7

 

 

7

 

 

7

 

 

7

0

42

 

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top