ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 REPUBLICKO SENIORI SEVER

 

DNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA -  REPUBLIČKO SEVER, SENIORI

 

Održano: 12 i 13. Maja.2012.godine                                          Na vodi: kanal DTD Novi Sad

RB

IME I PREZIME

osr – klub   iz mesta

Prvi  krug

Drugi  krug

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Ukupni

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1.

Stanišić Nenad

MGP Obrenovac

23

3450

1

3

5615

1

2

9065

1

2.

Ivanić Milan

Jolly Beograd

12

5765

1

12

2745

1

2

8510

2

3.

Dabižljević Nenad

Smederevac Smederevo

29

3955

1

23

2280

2

3

6235

3

4.

Pajić Nenad

Smederevac Smederevo

15

2875

1

9

2595

2

3

5470

4

5.

Panić Zoran

Smederevac Smederevo

6

3510

2

7

5040

2

4

8550

5

6.

Radivoj Nemanja

Dunav Kovin

2

4765

1

8

2275

3

4

7040

6

7.

Veselinović Miroslav

Ekotrofej Beograd

40

2335

3

28

2360

1

4

4695

7

8.

Mirković Radoslav

Smederevac Smederevo

33

2825

3

30

1830

1

4

4655

8

9.

Brkić Dragoljub

Jolly Beograd

18

2280

3

40

2370

1

4

4650

9

10.

Pavlov Ivan

Dunav Kovin

24

2010

2

42

2300

2

4

4310

10

11

Lalić Miloš

Dunav Kovin

35

2515

1

33

1470

3

4

3985

11

12

Kristić Predrag

Kolubara Valjevo

13

3235

3

16

2020

3

6

5255

12

13

Đinđić Miloš

KSR Ribolovac N.Sad

31

3330

2

18

1885

4

6

5215

13

14

Jovčić Ivica

Dunav Kovin

20

2615

2

29

1235

4

6

3850

14

15

Matić Milorad

Ekotrofej Beograd

8

3530

2

13

2240

4.5

6.5

5770

15

16

Vince Ivan

Jolly Beograd

38

2090

4

1

2995

3

7

5085

16

17

Rastovčan Zoran

Dunav Zemun

1

2505

4

39

2000

3

7

4505

17

18

Krsmanović Đorđe

MGP Obrenovac

39

2005

5

15

2140

2

7

4145

18

19

Dugošija Dejan

Kolubara Valjevo

7

1850

6

20

2280

1

7

4130

19

20

Blanuša Milorad

Bucov Apatin

36

2445

2

17

1170

5

7

3615

20

21

Mitrović Rafailo

Ekotrofej Beograd

9

1660

5

31

1610

2

7

3270

21

22

Dimić Vukašin

KSR Ribolovac N.Sad

16

2175

4

24

1425

4

8

3600

22

23

Jekić Aleksandar

ZIN Beograd

22

1635

4.5

37

1610

4

8.5

3245

23

24

Tomov Srđan

Bukulja Aranđelovac

34

2605

4

34

1180

5

9

3785

24

25

Koprivica Vladimir

Kolubara Valjevo

28

1425

6

27

1510

3

9

2935

25

26

Krišto Marko

Dunav Zemun

26

1960

3

38

790

6

9

2750

26

27

Jekić Vladimir

ZIN Beograd

21

1635

4.5

5

1980

5

9.5

3615

27

28

Uzunović Zoran

Jolly Beograd

4

3440

3

14

1110

7

10

4550

28

29

Milošević Zoran

Kolubara Valjevo

25

1125

6

2

2945

4

10

4070

29

30

Stošić Dragoslav

KSR Ribolovac N.Sad

3

2460

5

4

1700

6

11

4160

30

31

Lazić Dragoljub

Kolubara Valjevo

10

2770

4

22

820

7

11

3590

31

32

Kiurski Milosav

NIS Petrol Beograd

19

1935

5

35

1090

6

11

3025

32

33

Gavrić Zoran

Jolly Beograd

14

1295

7

11

2240

4.5

11.5

3535

33

34

Pajić Mirko

Drina Loznica

30

2175

5

6

1270

7

12

3445

34

35

Arsenijević Mihajlo

Turbina Vreoci

17

1910

6

21

1140

6

12

3050

35

36

Milunović Saša

Kolubara Valjevo

37

920

7

41

1000

5

12

1920

36

37

Vidić Dragan

Kolubara Valjevo

27

635

7

26

1020

5

12

1655

37

37

Mihajlović Slobodan

Bucov Apatin

11

1635

6

32

570

7

13

2205

38

39

Stjepanović Nenad

Ekotrofej Beograd

41

1250

6

36

765

7

13

2015

39

40

Andrić Milisav

Kolubara Valjevo

5

780

7

10

1120

6

13

1900

40

41

Kugli Stevan

KSR Ribolovac N.Sad

32

1035

7

25

855

6

13

1890

41

42

Plavšić Tihomir

Podunavlje Bač

 

 

 

19

960

7

7

960

42

 

Prvih 9  (devet) takmicara se plasiralo u ligu za izbor  reprezentacije                                                                     Glavni sudija:  Radoslav Strugar

 

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top