ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 REZULTATI REPUBLICKO SENIORI JUG

 

DNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA -  REPUBLIČKO JUG SENIORI

 

Održano: 12 i 13. Maja.2012.godine                                          Na vodi: jezero Ćelije

RB

IME I PREZIME

osr – klub   iz mesta

Prvi  krug

Drugi  krug

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Ukupni

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1.

Marković Božidar

Ibar Kraljevo

A7

2840

1

E1

2540

1

5380

2

1

2.

Babić Goran

Čigra Kruševac

f1

1740

1

A4

1280

1.5

3020

2.5

2

3.

Pavlović Miodrag

P.Spasojević Trstenik

C1

5260

1

B3

1930

2

7190

3

3

4.

Stojanović Vladimir

Mrena Paraćin

E1

1840

1

F7

1810

2

3650

3

4

5.

Rajić Bojan

Šumadija Kragujevac

E7

1020

3

c1

6620

1

7640

4

5

6.

Mitrović Goran

Ibar Kraljevo

C4

4490

3

D5

1680

1

6170

4

6

7.

Krstić Dragan

Bistro Aleksinac

E6

1200

2

C2

4920

2

6120

4

7

8.

Djukić Slavoljub

Rasina Kruševac

A5

2740

2

E2

1780

2

4520

4

8

9.

Elezović Nebojša

Ibar K.Mitrovica

B1

2100

3

F6

2200

1

4300

4

9

10.

Todorović Aleksandar

Šumadija Kragujevac

B7

2920

1

D2

1220

3

4140

4

10

11

Kovacević Dragan

Toplica Prokuplje

D1

1580

3

B5

2450

1

4030

4

11

12

Pavlović Dragan

Šumadija Kragujevac

C2

4930

2

F3

1070

3

6000

5

12

13

Milenković Bratislav

Toplica Prokuplje

F5

1730

2

A3

1000

3

2730

5

13

14

Milosavljević Malisa

Gibort Kladovo

F3

1230

4

A7

1280

1.5

3510

5.5

14

15

Ranković Igor

P.Spasojević Trstenik

D6

2360

1

C7

3320

5

5680

6

15

16

Vesligaj Dragan

Čigra Kruševac

F2

1320

3

C3

4120

3

5440

6

16

17

Milosević Predrag

Čigra Kruševac

B3

2440

2

B7

1440

4

3880

6

17

18

Cavrljaković Aleksandar

Trstenik Trstenik

`A1

1520

4

E3

1350

3

2870

7

18

19

Veljković Tatomir

Rasina Kruševac

E5

860

4

B6

1650

3

2510

7

19

20

Perković Dragan

P.Spasojević Trstenik

A6

1750

3

B4

800

5

2550

8

20

21

Milicević Nenad

Djetina Užice

D2

2090

2

D4

170

6

2260

8

21

22

Perunović Vladan

Toplica Prokuplje

B5

1730

4

A2

840

4.5

2570

8.5

22

23

Stepanović Goran

P.Spasojević Trstenik

C7

2120

7

D1

1630

2

3750

9

23

24

Skenderi Ibiš

Trstenik Trstenik

D5

1330

5

D3

660

4

1990

9

24

25

Cvjetičanin Goran

Plovak G.Milanovac

E3

600

5

E7

550

4

1150

9

25

26

Katunac Saša

P.Spasojević Trstenik

C3

4180

4

C6

2560

6

6740

10

26

27

Damjanović Nemanja

Šumadija Kragujevac

C6

3480

6

F5

1000

4

4480

10

27

28

Jelić Bojan

Čigra Kruševac

C5

3640

5

F2

750

5

4390

10

28

29

Rajić Dejan

Šumadija Kragujevac

D3

1340

4

E5

470

6

1810

10

29

30

Filipović Miloš

Djetinja Užice

F6

800

6

D1

840

4.5

1640

10.5

30

31

Radojičić Zoran

Trstenik Trstanik

B2

1050

7

C5

3720

4

4770

11

31

32

Kostović Danijel

Sumadija Kragujevac

B6

1650

5

F4

540

6

2190

11

32

33

Jovanjev Aleksandar

P.Spasojevic Trstenik

A3

1400

5

A6

590

6

1990

11

33

34

Nikolić Stefan

Šumadija kragujevac

B4

1110

6

E6

490

5

1600

11

34

35

Pavlović Danijel

P.Spasojević Trstenik

F4

830

5

A5

570

7

1400

12

35

36

Ivezić Bratislav

Pastrmka Brus

F7

330

7

D6

390

5

720

12

36

37

Milosević Velimir

Nišava Niš

A2

410

6

C4

2440

7

2850

13

37

37

Bukovac Radoslav

Rasina Kruševac

D4

1140

6

F1

480

7

1620

13

38

39

Stojadinović Srba

Kostrež Ćićevac

E2

580

6

B2

340

7

920

13

39

40

Lukić Bratislav

Šumadija Kragujevac

E4

450

7

B1

350

6

800

13

40

41

Krstić Ivan

Bistro Aleksinac

A4

220

7

E4

340

7

560

14

41 

42

Kojović Miloš

Djetinja Užice

Nije dosao

 

Prvih 9  (devet) takmicara se plasiralo u ligu za izbor  reprezentacije                                                                  Glavni sudija:  Radmilo Marinković

 

top