ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2011 PLOVAK IZBORNO SENIORI KONAČNA LISTA

Liga za izbor reprezentacije seniora 2011. godine

 

 

KOLO 1.

KOLO 2.

KOLO 3.

KOLO 4.

KOLO 5.

KOLO 6.

UKUPNO

rb

IME I PREZIME

Klub - opština

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

sb

gp

sp

gp

sp

plasm

1

Radović Goran

Ibar Kraljevo

F2

7348

1

E6

2303

2

B4

7113

1

E4

4670

1

A2

3440

1

D2

3930

1

28804

7

1

2

Danilović Vladimir

Đetinja Užice

B6

3292

2

E1

4197

1

F3

5314

3

B1

4910

2

F5

4700

1

A6

3710

3

26193

12

2

3

Vesligaj Predrag

Čigra Kruševac

C3

4224

1

C2

4326

1

D6

3798

1

F2

3150

6

B6

2710

1

B1

2410

2

20618

12

3

4

Marković Nikola

Sportkomerc Beograd

B4

3433

1

A1

16155

1

C2

2190

4

A5

5760

1

D4

5490

2

C2

2460

4

35488

13

4

5

Dragićević Mirko

Sportkomerc Beograd

E2

3682

1

F2

5193

2

A6

5756

3

C1

1040

4

F2

3360

2

E3

3690

1

22721

13

5

6

Roksić Marko

Sportkomerc Beograd

A2

4427

3

B6

3715

1

D3

2905

3

C6

2250

3

D3

5820

1

E1

3280

2

22397

13

6

7

Speciale Vladan

Smederevac Smederevo

D4

2941

1

B5

2574

5

A3

6927

2

A1

5590

2

A4

2410

3

C6

3430

1

23872

14

7

8

Virijević Milanče

Smederevac Smederevo

F1

2011

6

D3

3513

1

E1

4871

1

E2

4090

2

C3

960

4

A1

4030

1

19475

15

8

9

Santo Arnold

Senta Senta

D6

2542

2

B4

3430

3

F6

7181

1

D1

1930

3

C1

1440

2

F3

1500

4

18023

15

9

10

Paunović Vladan

Smederevac Smederevo

F5

3971

3

F4

3868

3

C1

2524

1

B3

5600

1

E6

990

6

F5

1740

2

18693

16

10

11

Palfi Žolt

Senta Senta

A3

4563

2

F5

8368

1

E2

2432

4

F6

5070

4

B3

2200

3

B3

1580

3

24213

17

11

12

Pavlićević Miloš

MGP Obrenovac

A5

3829

4

D4

3160

2

B2

4867

2

D3

3990

2

E2

1880

4

D1

2100

3

19889

17

12

13

Sekulić Milan

Senta Senta

D2

1869

6

F1

2072

6

F4

5482

2

F4

7050

1

A6

2720

2

B2

2490

1

21638

18

13

14

Milković Saša

Ekotrofej Beograd

F3

5263

2

C5

1896

5

C3

2305

3

F3

5200

3

C6

4260

1

A4

2020

4

20944

18

14

15

Ajdačić Nikola

Ibar Kraljevo

C5

1514

6

C3

2366

3

C6

2473

2

D2

4670

1

D2

2070

3

E2

2770

3

15863

18

15

16

Kovačević Duško

Ribolovac Novi Sad

F6

3903

4

A2

5444

2

A5

4237

4

C3

2910

2

C4

1200

3

D4

1780

4

19474

19

16

17

Mrkušić Vladan

Mrena Paraćin

C1

2878

4

A4

2990

4

E5

3565

2

B4

1100

4

B4

2290

2

E6

2110

4

14933

20

17

18

Zagorčić Petar

Ribolovac Novi Sad

B2

1861

4

E3

883

6

D1

3083

2

E1

3750

3

F3

2300

5

C4

2990

2

14867

22

18

19

Jelić Bojan

Čigra Kruševac

B5

1359

6

F6

3389

4

D5

1754

5

A2

5040

3

E3

1920

3

A3

3730

2

17162

23

19

20

Veljković Tatomir

Rasina Kruševac

A1

4832

1

D5

2038

4

B5

2926

4

E6

3290

4

B1

1040

5

F4

860

5

14886

23

20

21

Đorđević Bojan

Čigra Kruševac

C2

2088

5

E4

2118

3

A1

7999

1

A4

750

6

F4

2330

4

E4

730

5

16015

24

21

22

Brkić Dragoljub

Jolly Beograd

E4

750

6

A6

2699

5

F5

3341

4

F5

3800

5

E4

2110

2

D5

2330

2

15030

24

22

23

Đinđić Miloš

Ribolovac Novi Sad

A4

1588

9

D1

2543

3

A4

3286

6

B2

3280

3

C2

850

5

F6

3410

1

14957

24

23

24

Babić Goran

Čigra Kruševac

D5

2057

4

E2

1700

4

D2

2857

4

F1

5340

2

A5

1020

6

B6

1490

4

14464

24

24

25

Stojanović Vladimir

Mrena Paraćin

B1

1830

5

F3

2410

5

B6

2279

5

C2

3360

1

B5

1480

4

B5

1000

5

12359

25

25

26

Đukić Slavoljub

Rasina Kruševac

F4

2762

5

B2

2586

4

B1

3504

3

E5

2560

5

F1

830

6

C3

2670

3

14912

26

26

27

Stanišić Nenad

MGP Obrenovac

B3

2437

3

A3

4592

3

E3

1931

5

A3

2770

4

A1

1460

5

B4

760

6

13950

26

27

28

Panić Zoran

Smederevac Smederevo

C4

3276

2

A5

1934

6

D4

1439

6

E3

1400

6

E5

2730

1

C1

2100

5

12879

26

28

29

Dogančić Željko

Đetinja Užice

D3

2286

3

C6

1930

4

F2

1862

5

D4

680

5

F6

2350

3

E5

530

6

9638

26

29

30

Stojanović Ninoslav

Veternica Leskovac

C6

2952

3

E5

1237

5

A2

4200

5

B5

810

5

A3

1840

4

D3

540

5

11579

27

30

31

Blanuša Milorad

Bucov Apatin

E3

1988

4

B1

3487

2

C5

1080

6

D5

1580

4

E1

1070

5

F1

290

6

9495

27

31

32

Panić Dragan

MGP Obrenovac

E1

2215

2

D2

1967

5

C4

1199

5

A6

1510

5

C5

800

6

C5

520

6

8211

29

32

33

Đorđević Dragan

Čigra Kruševac

E5

2019

3

C4

2619

2

E6

3067

3

-

0

7

-

0

7

-

0

7

7705

29

33

34

Đorđević Slaviša

Veternica Leskovac

A6

3412

5

C1

1268

6

F1

1767

6

B6

510

6

B2

940

6

F2

1510

3

9407

32

34

35

Maksimović Radomir

Smederevac Smederevo

E6

1375

5

D6

1376

6

E4

785

6

C5

840

5

D5

1070

5

A2

1950

5

7396

32

35

36

Ileš Jožika

Smederevac Smederevo

D1

2035

5

B3

1633

6

B3

1066

6

C4

220

6

D1

1300

4

A5

700

6

6954

33

36

top