ministarstvo190

Pretraga

logo 2019 izmena

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2011 KALENDAR TAKMIČENJA SA ODREDJENIM VODAMA DISCIPLINA PLOVAK

 

KALENDAR  TAKMIČENJA  I SUĐENJA 2011. GODINE


P  O  J  E  D  I  N  A  Č  N  A

E    K    I     P    N    A

MEĐUNARODNA

TAKMIČENJA

Od

Do

 

R.termin




26.03

27.03

 





02.04

03.04

 

R.termin




09.04

10.04

 





16.04

17.04

 


ZONSKA PRVENSTVA SVIH KATEGORIJA



23.04

24.04

 



TREĆE LIGE ( SRPSKE )


30.04

01.05

 

R.termin




07.05

08.05

 


REGIONALNO  PRVENSTVO - SENIORI   Sever

Domaćin: Ribolovac Novi Sad - kanalDTD

G.sudija: Radoslav Strugar – Novi Sad

Rezerva: Despić Zoran – N.Sad

Delegat  Kovačević Duško – Novi Sad

Rezervna staza Bač

REGIONALNO  PRVENSTVO - SENIORI Jug

Domaćin: Rasina Kruševac – Ćelije

G.sudija: Marinković Radmilo – Kruševac

Rezerva: Marković Dejan - Niš

Delegat: Milivoje Dragojević Niš

Rezervna staza – Gruža



14.05

15.05

 





21.05

22.05

 

 

 

 

SVETSKO  KLUPSKO

GOLUBAC

28.05

29.05

 

 

 

 

04.06

05.06

 

 

 

 


11.06

12.06

 


Regionalno (1,2. kolo) FEEDER

Domaćin: SRK Eko-Trofej , Bečmenske Bare

G.sudija: Milković Saša – Eko trofej



18.06

19.06

 




EVROPSKO PRVENSTVO

25.06

26.06

 





02.07

03.07

 



MASTER LIGA 1,2,3,  KOLO

Domaćin: Ribolovac Novi Sad – kanal DTD

G.sudija: Radoslav Strugar

Delegat: Krausović Aleksandar

Rezervna  staza - Golubac

07.07. 11 i 17 sati Novi Sad

Kontrolni ispit za sve sudije zona Vojvina1 i Vovodina 2.

Polaganje za 1, 2 ili 3 kategoriju

08.07

09.07

10.07

 



DRUGA LIGA 1,2 KOLO

Domaćin: Rasina Kruševac

G.sudija: Marinković Radmilo

Rezerva: Milošević Predrag –Čigra,

Delegat: Krausović Aleksandar

Rezervna staza  - Gruža

15.07. 11 sati Ćelije

Kontrolni ispit za sve sudije zone Jug,

Polaganje za 1, 2 ili 3 kategoriju

16.07

17.07

 


1,2 3 kolo IZBORNO DAME

Domaćin: Šumadija Kragujevac – Gruža

G.sudija: Grubački Bojan

Delegat: Marinković Radmilo

Rezerva: Milošević Predrag –Čigra,

Rezervana staza  - Ćelije




22.07


23.07


24.07

 



KAMP  3 kola

IZBORNO JUN U22,

IZBORNO JUN U18,

IZBORNO KAD U14,

Domaćin: Sumadija Kragujevac

Delegat:




29.07


30.07


31.07

 

 

4,5,6, kolo IZBORNO DAME

Domaćin:  SRK “Stari grad “ Golubac

G.sudija: Rafailo Mitrović - Valjevo

Rezerva: Radović  Nenad – Kostolac

Delegat: Jovčić ivica - Kovin



05.08

06.08

07.08


 

1,2,3 kolo IZBORNO SENIORI

Domaćin: SSR Vojvodine, Srpski Miletić kanal DTD

G.sudija: Radoslav Strugar Novi Sad

Delegat: Imre Pogani-Sombor

Rezervna voda kanal Bač



12.08.

13.08

14.08

 

 




19.08

20.08

21.08

 

 



RIBOLOVNA OLIMPIJADA

27.08

28.08

 

 




03.09

04.09

 

 


DRUGA LIGA 3,4 Kolo

Domaćin: NIŠAVA NIŠ – Bovan

G.sudija: Marković Dejan - Niš

Delegat: Krausović Aleksandar

Za 13-14 ekipa-Rezervna staza: Gruža

09.09. 11 sati

Polaganje za zvanja 1, 2 i 3 kategorije

10.09

11.09

 

 

4,5,6   kolo IZBORNO SENIORI

Domaćin: Usr Smederevo – kanal Sartida

G.sudija: Živanović Slavko - S. Palanka

Delegat: Dugošija Dejan - Valjevo

Rezerva:

Rezervna staza Ćelije



16.09

17.09

18.09

 

 


MASTER LIGA 4,5,6,  KOLO

Domaćin: Čigra – Ćelije

G.sudija: Marković Dejan - Niš

Delegat: Krausović Aleksandar - Niš

Rezervna staza – kanal Sartida

Polaganje sudija za 1, 2. ili 3. kategoriju

23.09

24.09

25.09

 

 

3,4 kolo FEEDER

Domaćin: NIŠAVA NIŠ

G.sudija: Milenković Ninoslav Niš


Polaganje sudija za fider kategoriju

01.10

02.10

 

 




08.10

09.10

 

















Za mlade treba raspisatii javni tender za smeštajne kapacitete, a kada se to uradi, na osnovu tendera, odrediti i domaćina takmičenja i sudije.

 

Predsednik Foruma

Mlađa Nenadović

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top