ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

2012 REZULTATI FIDER REPUBLIČKA TAKMIČENJA
DNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA -  FEEDER
REGION SEVER

 

Održanog: 26 i 27. Maja.2012.godine                                          Na vodi: Kanak DTD Novi Sad

RB

IME I PREZIME

osr – klub

iz mesta

Prvi  krug

Drugi  krug

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Ukupni

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1.

Dejan Todorović

Energoteam

A4

6480

1

F2

3805

1

10285

2

1

2.

Davor Kranjčević

Energoteam

D5

2870

1

A4

3805

1

7670

2

2

3.

Bojan Blaževski

Energoteam

E6

3135

1

C5

3310

1

6445

2

3

4.

Nenad Stjepanović

Eko Trofej

C2

2475

1

E4

3200

1

5675

2

4

5.

Nemanja Argakijev

Eko Trofej

E1

2840

2

D2

3810

1

6650

3

5

6.

Branislav Arsenić

Shimano 3m

F5

3445

1

B2

2495

2

5940

3

6

7.

Nenad Jovanović

Mladenovac

C3

2235

2

A3

4060

2

6295

4

7

8.

Saša Milković

Eko Trofej

A2

3070

2

C2

3110

2

6180

4

8

9.

Tpmislav Topić

Shimano 3m

F6

2505

2

E3

2745

2

5250

4

9

10.

Goran Đorđević

Kostolac

D4

1680

3

D6

2210

2

3890

5

10

11

Miloš Marković

Dva soma

D1

1735

2

F6

1710

3

3445

5

11

12

Atila Čordaš

Zrenjanin

B1

1485

4

F3

3135

2

4620

6

12

13

Dejan Kamenović

Dva soma

A5

1500

5

B4

3000

1

4500

6

13

14

Slobodan Majstorović

Mladenovac

F4

1890

3

B1

2075

3

3965

6

14

15

Stevan Domić

Shimano 3m

B4

2195

1

D4

1440

5

3635

6

15

16

Stefan Ilić

Mladenovac

F2

1630

4

A2

2850

3

4480

7

16

17

Imre Ladik

Zrenjanin

E5

2145

3

C4

2070

4

4215

7

17

18

Sergej Stojanović

Energoteam

B3

1520

3

B5

2070

4

3590

7

18

19

Vladimir Ivkov

Shimano 3m

B6

1595

2

B3

1890

5

3485

7

19

20

Danilo Kovač

Energoteam

C4

1315

3

D1

1865

4

3180

7

20

21

Zoran Labrović

Energoteam

E2

1245

5

E1

2520

3

3765

8

21

22

Dragan Ćeriman

Energoteam

F3

1265

5

D3

1930

3

3195

8

22

23

Dragan Petrobić

Mladenovac

A3

2640

3

A6

1270

6

3910

9

23

24

Nenad Manojlović

Energoteam

A1

1675

4

C3

1880

5

3555

9

24

25

Dragan Ilić

Mladenovac

E3

845

6

C1

2345

3

3190

9

25

26

Jožef Skumpija

Novi Sad

B5

1400

5

F1

1555

4

2955

9

26

27

Zoran Gospodinov

Energoteam

D3

1225

5

A1

1690

4

2915

9

27

28

Saša Jakovljević

Dva soma

E4

1400

4

A5

1365

5

2765

9

28

29

Konrad Takač

Novi Sad

C5

1015

4

E5

1385

5

2400

9

29

30

Slobodan Vemić

Zrenjanin

A6

1315

6

E6

1550

4

2865

10

30

31

Ivan Staletović

Shimano 3m

D6

1425

4

F5

1090

6

2515

10

31

32

Darko Milošević

Dva soma

C1

825

5

E2

1345

6

2170

11

32

33

Radoslav Strugar

Novi Sad

D2

805

6

F4

1130

5

1935

11

33

34

Ivan Veličković

Shimano 3m

B2

980

6

B6

1000

6

1980

12

34

35

Branko Milojević

Energoteam

F1

785

6

D5

1130

6

1915

12

35

 

Glavni sudija:  Vladan Milošević

 

Prvih devet su se plasirali za ligu šampiona – izborno 2012. Godine.

DNEVNIK POJEDINAČNOG DVOKRUŽNOG TAKMIČENJA -  FEEDER
REGION JUG

 

Održanog: 26 i 27. Maja.2012.godine                                          Na vodi: jezero Ćelije

RB

IME I PREZIME

osr – klub

iz mesta

Prvi  krug

Drugi  krug

Zbir

težine

Zbir

Plas

mana

Ukupni

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

Sek

tor

Grama

poena

Plas

man

1.

Nebojša Obradović

Ibar sport Kraljevo

A4

1350

1

A1

2170

1

3520

2

1

2.

Bojan Milošević

Ibar sport Kraljevo

C3

960

3

C5

1120

1

2080

4

2

3.

Ibiš Skenderi

Trstenik Trstenik

C6

1020

2

C7

1020

2

2040

4

3

4.

Nedeljko Stupar

Nišava Niš

C2

1240

1

C3

700

3

1940

4

4

5.

Marko Veličković

Veternica Leskovac

A3

1320

2

A6

710

5

2030

5

5

6.

Dejan Perović

Nišava Niš

C5

700

4

B4

780

1

1480

5

6

7.

Aleksanadar Nikolić

Nišava Niš

B3

230

2

B5

400

4

630

6

7

8.

Miodrag Rilak

Trstenik Trstenik

A6

1010

3

A3

510

4

1520

7

8

9.

Boško Jovanović

Ibar sport Kraljevo

A5

820

5

B2

690

2

1510

7

9

10.

Borivoje Petrović

Nišava Niš

B5

810

1

B6

260

6

1070

7

10

11

Boban Ilić

Nišava Niš

C4

570

5

B3

570

3

1140

8

11

12

Goran Popović

Timok Zaječar

A1

360

6

A2

720

2

1080

8

12

13

Predrag Stević

Nišava Niš

B1

220

3

A4

430

5

650

8

13

14

Zoran Pešić

Nišava Niš

B2

210

4

C4

520

4,5

730

8.5

14

15

Ljubiša Stojković

Nišava Niš

A2

950

4

A5

420

6

1370

10

15

16

Dragan Stanković

Veternica Leskovac

B6

200

5

B1

270

5

470

10

16

17

Vladimir Videnović

Timok Zaječar

C7

440

6

C2

520

4.5

960

10.5

17

18

Srđan Đoković

Timok Zaječar

B4

50

6

C1

170

6

220

12

18

19

Nebojša Milovanović

Nišava Niš

C1

270

7

C6

160

7

430

14

19

 

Glavni sudija:  Radmilo Marinković

 

Prvih devet su se plasirali za ligu šampiona – izborno 2012. Godine.

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top