ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

IZBORNO FIDER 3,4 KOLO

 

Državno - Izborno , Fider seniori 2010. godine








KOLO 1. KOLO 2. KOLO 3. KOLO 4. UKUPNO
IME I PREZIME Klub - opština sb gp sp sb gp sp sb gp sp sb gp gp sp plasman
Kostadinović Nenad Eko trofej Energoteam Beograd C 3 3470 1 D 1 4690 1 c4 2510 2 b4 4090 14760 5 1
Milošević Vladan Dunavac Kostolac D 4 3390 1 C 6 2740 2 e6 3980 1 a4 2510 12620 5 2
Perović Dejan Nišava Niš D 1 2820 2 C 1 6660 1 b1 1240 3 c4 3860 14580 7 3
Stanković Dragan Pet-Nik Vranje B 6 1600 4 D 5 2840 2 b4 2400 1 e3 2930 9770 8 4
Radosavljević Vladan Kod dva soma Požarevac E 5 3650 2 A 1 4420 1 a2 2480 1 e5 1500 12050 10 5
Todorović Predrag Eko trofej Energoteam Beograd D 2 1800 3 D 3 280 3 a5 1820 2 c3 3540 7440 10 6
Veličković Marko Pet-Nik Vranje E 6 3740 1 A 3 3180 2 d3 1350 4 d6 2370 10640 11 7
Mihajlović Milan Nišava Niš A 3 3270 1 E 5 1560 5 d1 2010 2 a5 2300 9140 11 8
Andrejić Vukoman Trstenik Trstenik A 4 2360 5 C 3 2400 4 c2 2360 3 d2 4260 11380 13 9
Sami Daniel Eko trofej Energoteam Beograd C 4 2150 2 E 3 2960 2 e1 1690 5 b6 2320 9120 13 10
Stupar Nedeljko Nišava Niš A 2 3240 2 D 2 1320 6 e3 2350 4 d1 3460 10370 14 11
Jakovljević Saša Kod dva soma Požarevac A 5 2860 4 E 6 3820 1 a4 1240 3 d3 1700 9620 14 12
Radunović Dragan Nišava Niš B 4 3150 2 B 3 2570 3 c1 1600 5 a6 2220 9540 14 13
Mitrović Jovica Nišava Niš D 3 1580 4 A 4 2360 3 a3 1000 5 b2 4060 9000 14 14
Arsić Srđan Nišava Niš D 5 1450 5 C 5 2370 5 b6 1550 2 c5 3100 8470 15 15
Jovović Nebojša Pet-Nik Vranje E 2 1200 5 D 4 2140 4 c3 2330 4 e2 2800 8470 15 16
Videnović Vladimir Timok Zaječar B 1 3710 1 B 5 1140 6 b5 980 4 e4 2330 8160 15 17
Milovanović Nebojša NIšava Niš C 5 1200 4 A 2 2020 4 d5 2960 1 a2 1890 8070 15 18
Turkalj Siniša Eko trofej Energoteam Beograd E 1 1720 4 B 2 2650 2 a1 870 6 b5 2740 7980 15 19
Pešić Zoran Nišava Niš A 6 1710 6 B 6 2680 1 b2 510 6 a1 2320 7220 15 20
Trajković Milan Eko trofej Energoteam Beograd E 3 2000 3 C 2 2540 3 b3 620 5 a3 1960 7120 16 21
Đurov Vladan Nišava Niš B 2 1450 5 C 4 1390 6 e4 3400 2 c1 2800 9040 17 22
Janković Pane Trstenik Trstenik E 4 1010 6 A 6 1840 5 e2 2860 3 d5 2790 8500 17 23
Branković Goran Kod dva soma Požarevac C 1 1120 5 D 6 2080 5 d2 1850 3 c2 2230 7280 18 24
Nešić Goran Trstenik Trstenik D 6 1250 6 B 4 2060 5 a6 1230 4 e6 2650 7190 18 25
Kamenović Dejan Timok Zaječar C 6 1290 3 B 1 2480 4 e5 1570 6 e1 1730 7070 18 26
Đorđević Goran Kod dva soma Požarevac C 2 930 6 A 5 960 6 c5 2690 1 b1 1930 6510 18 27
Milošević Darko Kod dva soma Požarevac B 3 2710 3 E 1 880 6 d4 1110 5 d4 1920 6620 19 28
Petrović Marko Nišava Niš A 1 3120 3 E 2 1840 3.5 7
4960 20.5 29
Uzur Branko Eko trofej Energoteam Beograd B 5 570 6 E 4 1840 3.5 d6 570 6 b3 880 3860 21.5 30

PROSECI
2184.00

2423.67

1771.00

2506.33



Delegat: Saša Milković




Sudije: Slobodan Mihajlović Delegat Milan Sekulić





Stevan Knežević
Sudija Saša Milković





Nenad Stjepanović


































































 

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top