ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Sledi spisak do sada prijavljenih takmičenja u junu, julu, avgustu i septembru.

:

PRIJAVLJENE SPORTSKE PRIREDBE I TAKMIČENJA
SPORTSKA ORGANIZACIJA NAZIV DATUM DISCIPLINA NAPOMENA
         
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD 2 kolo AS FEEDER LIGE 11.maj Fider Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Fazanerija Ub.
ŠUMADIJA KRAGUJEVAC Kup Elektrošumadija(2) 11.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru
MRENA PARAĆIN 2 kolo Fider metod kup 12.maj Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika.
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD Prvenstvo Beograda za decu 12.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.
DUNAV KARAVUKOVO Udicom protv droge kadeti 18.maj Plovak

Pojedinačno takmičenje za decu od 8 do 15 godina. Učestvuje preko 50 takmičara.

DUNAV KARAVUKOVO Udicom protiv droge juniori, dame, seniori 19.maj Plovak

Pojedinačno takmičenje za juniore, dame i seniore.

Učestvuje preko 30 takmičara.

KARAŠ BAČKI PETROVAC Kup Bački Petrovac 19.maj Plovak Ekipno takmičenje na kanalu DTD Bački Petrovac
ŠUMADIJA KRAGUJEVAC Fider kup 19.maj Fider Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru uz učešće 50 takmičara
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD 2 kolo memorijalne BG lige Dragan Panić Gaca 25.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Očage lazarevac.
ТIMOK ZAJEČAR

Prijateljski kup

Timok Zaječar

25.maj Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi Popova plaža Crni Timok uz učešće 15 ekipa
ENERGOTIM BEOGRAD Memorijal Siniša Milenković 25.maj Fider Pojedinačno takmičenje na takmičarskoj stazi Bečmenske bare uz učešće 2o takmičara

RIBOLOV.PRIČA

VELIKO GRADIŠTE

3 kolo fider lige Ribolovačka priča

26.maj

Fider

Pojedinačno takmičenje:26.05.2019.god.   Staza  na Srebrnom jezeru.

BANAT ZRENJANIN Kup Banat Zrenjanin 26.maj Fider Pojedinačno takmičenje na DTD kanalu - staza KLEK. Učestvuje do 40 takmičara.
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO.BEOGRAD 2 kolo lige mladih 26.mај Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.
RUDAR MAJDANPEK Kup Rudara 01.jun Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi Jezero Veliki Zaton uz učešće 11 ekipa
KOSTREŠ ĆIĆEVAC Kup Kostreš 02. jun Plovak

Ekipno takmičenje na Šljunkari - Lučinska bara. Učestvuje najmanje 13 ekipa.

TAMIŠ PANČEVO Fider liga Pančeva 2 kolo 02.jun Fider Pojedinačno takmič enje na takmičarskoj stazi Kej Pančevo uz učešće 40 takmičara.
NIŠAVA NIŠ Kup Cara Konstantina         (Kup OSR Nišava Niš) 08.jun Plovak Ekipno takmičnje na Bovanskom jezeru na stazi Crvena zemlja uz učešće 15 ekipa
TRNJANE TRNJANE

Prijateljski kup        opštine Aleksinac

09.jun Plovak Ekipno takmičenje na Bovansk jezeru uz učešće 14 do 18 ekipa

RIBOLOV.PRIČA

VELIKO GRADIŠTE

4 kolo fider lige Ribolovačka priča

16.jun

Fider

Pojedinačno takmičenje: 16.06.2019.god.

Staza  na Srebrnom jezeru

TURBINA VREOCI Radničke igre ugljara EPS 21.jun Plovak Radničke igre - Ekipno takmičenje na jezeru Gruža

IBAR

KOS. MITROVICA

Kup Kosova i Metohije 29. jun Plovak Ekipno takmičenje na jezeru Gazivode koje je prijavljeno za RPT turnir u disciplini Plovak. Učestvuje više od 11 ekipa

EKO TROFEJ BEOGRAD

Kup EKO TROFEJ 29 jun Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi JEZERO DUBOKI POTOK Barajevo uz učešće 13 ekipa.

TAMIŠ PANČEVO

Kup Tamiš 2019 30.jun Plovak Ekipno takmičenje na takmičerskoj stazi KEJ Tamiša u Pančevu uz učešće 14 ekipa.
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD 2 kolo memorijalne BG lige Dragan Panić Gaca 06.jul Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Očage lazarevac.
BUCOV APATIN Zlatna ribica 06.jul Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi DUNAVAC KOD PLAVE RUŽE uz učešće 20 ekipa.
BARICA INĐIJA 1. barica kup 07.jul Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi Akumulacija LJukovo - Jarkovačko jezero uz učešće 13 ekipa
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD 3 kolo Lige Mladih 07.jul Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičarskoj stazi Očaga lazarevac

MRENA PARAĆIN

3 kolo Fider metod kup 07.jul Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika

PECAROŠ

ARANĐELOVAC

Memorijal Mirko Savića Batara 21.juli Plovak Ekipno takmičenje na Garaškom jezeru uz učešće 9 ekipa

КЕČIGA

SREM.MITROVICA

Kup Sirmium 12.avgust Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi Gradski kej

MORAVA VARVARIN

Kup moravske večeri 25. avgust Plovak Ekipno takmičenje na Velikoj Moravi uz učešće 12 ekipa
TURBINA VREOCI Radničke igre 30.avgust Plovak Ekipno takmičenje na gružanskom jezeru

MRENA PARAĆIN

4 kolo Fider metod kup 1.septembar Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika

JEZAVA

MALA KRSNA

Kup Jezava Mala Krsna 1.septembar Plovak Ekipno takmičenje na jezeru "Ostrvo" Mala Krsna

BANAT

ZRENJANIN

Kup 2019 1.septembar Fider Pojedinačno takmičenje na Begeju Zrenjanin uz učešće 40 takmičara

MEDŽIK FIŠ

SOMBOR

26.Magic kup

2.Memorijal Ivan Milošević

1.septembar Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi Stari bački kanal u Somboru uz učešće 15 ekipa

TIMOK

NEGOTIN

Kup Timok Negotin 08.septembar Plovak Ekipno takmičenje na Grabovačkom polju u Brzoj Palanci uz učešće 20 ekipa

TAMIŠ PANČEVO

Fider liga Pančeva 3 kolo 08.septembar Fider Pojedinačno takmič enje na takmičarskoj stazi Kej Pančevo uz učešće 40 takmičara.

RIBOLOVAC

SRPSKI MILETIĆ

Promo kup 2019 14.septembar Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi u Srpskom Miletiću uz učešće 15 ekipa.

BELI TIMOK

KNJAŽEVAC

Fider kup Beli Timok 2019 15.septembar Fider Pojedinačno takmičenje na Bovanskom jezeru uz učešće 40 takmičara.

KOLUBARA VALJEVO

Fider kup 21 septembar Fider Ekipno takmičenje na jezeru POCIBRAVA Petnica uz učešće 20 ekipa

DŽOLI BEOGRAD

Južna pruga Trout kup 21.septembar Spin Pojedinačno takmičenje na reci Toplici Selovo Kuršumlija

ŠUMADIJA

KRAGUJEVAC

Kup Šumadije 2019 28.septembar Plovak Ekipno takmičenje na Gružanskom jezeru uz učešće 11 ekipa

RASINA KRUŠEVAC

Kup Rasina 29.septembar Plovak Ekipno takmičenje na Ćelijskom jezeru na takmičarskoj pisti Vasići uz učešće 10 ekipa

RIBOLOV. PRIČA

VELIKO GRADIŠTE

5 kolo fider lige Ribolovačka priča 06.oktobar Fider

Pojedinačno takmičenje: 06.10.2019.god.

Staza  na Srebrnom jezeru.

TAMIŠ PANČEVO

Fider liga Pančeva 4 kolo 06.oktobar Fider Pojedinačno takmič enje na takmičarskoj stazi Kej Pančevo uz učešće 40 takmičara.

DUNAV

KARAVUKOVO

SMUĐIJADA 2019 novembar Spin Takmičenje u lovu smuđa veštačkim mamcima sa obale. Učestvuje preko 50 takmičara

MRENA PARAĆIN

  ??

Plovak

Fider

Takmičenja u disciplinama plovak i fider od kojih su neka prijavljena za RPT turnir.            Naknadno: takmič. vode i termini.
         

top