ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 POZIVI I SPISKOVI TAKMIČARA REPUBLIČKA - FIDER

REPUBLIČKA FIDER

Satnica takmicenja:


Okupljanje u 7h od 7.30h do 8h prijava takmicara i izvlacenje brojeva.

 

(prvi) signal            - startni signal - ULAZAK U BOKS                                08h

(drugi) signal          - 5 minuta do početka kontrole mamaca i hrane      08,40h

(treći) signal           - hranjenje                                                                      09,20h

četvrti) signal        - signal za početak takmičenja                                   09,30h

(peti) signal            - signal za 5 min. do kraja takmičenja                       14,25h

(šesti) signal           - signal za kraj takmičenja                                           14,30h

SPISAK TAKMICARA FEEDER

(REPUBLIČKO -SEVER)

DTD Novi Sad, 

    1.

    Dragan Ceriman

    Energo team Beograd

    2.

    Danilo Kovac

    Energo team Beograd

    3.

    Zoran Labrovic

    Energo team Beograd

    4.

    Sergej Stojanovic

    Energo team Beograd

    5.

    Nenad Manojlovic

    Energo team Beograd

    6.

    Zoran Gospodinov

    Energo team Beograd

    7.

    Branko Milojevic

    Energo team Beograd

    8.

    Davor Kranjcevic

    Energo team Beograd

    9.

    Bojan Blazevski

    Energo team Beograd

    10.

    Dejan Todorovic

    Energo team Beograd

    11.

    Dragan Todic

    Energo team Beograd

    12.

    Nemanja Agrakijev

    Eko trofej Beograd

    13.

    Sasa Miljkovic

    Eko trofej Beograd

    14.

    Goran Djordjevic

    Dunavac Kostolac

    15.

    Darko Milosevic

    Kod Dva Soma Pozarevac

    16.

    Milos Markovic

    Kod Dva Soma Pozarevac

    17.

    Dejan Kamenovic

    Kod Dva Soma Pozarevac

    18.

    Sasa Jakovljevic

    Kod Dva Soma Pozarevac

    19.

    Jozef Skumpija

    Ribolovac Novi Sad

    20.

    Radoslav Strugar

    Ribolovac Novi Sad

    21.

    Konrad Takac

    Ribolovac Novi Sad

    22.

    Slobodan Majstorovic

    Milorad Pavlovic Mica Mladenovac

    23.

    Nenad Jovanovic

    Milorad Pavlovic Mica Mladenovac

    24.

    Dragan Petrovic

    Milorad Pavlovic Mica Mladenovac

    25.

    Stefan Ilic

    Milorad Pavlovic Mica Mladenovac

    26.

    Dragan Ilic

    Milorad Pavlovic Mica Mladenovac

    27.

    Bane Arsenovic

    Shimano 3M Pancevo

    28.

    Branko Marinkovic

    Shimano 3M Pancevo

    29.

    Nikola Stajcic

    Shimano 3M Pancevo

    30.

    Toma Topic

    Shimano 3M Pancevo

    31.

    Ivan Staletovic

    Shimano 3M Pancevo

    32.

    Stevan Domic

    Shimano 3M Pancevo

    33.

    Vladimir Ivkov

    Shimano 3M Pancevo

    34.

    Ivan Velickovic

    Shimano 3M Pancevo

    35.

    Aleksandar Cvetkovic

    Shimano 3M Pancevo

    36.

    Ladik Imre

    Banat Zrenjanin

    37.

    Dragan Kovacevic

    Banat Zrenjanin

    38.

    Gordan Vemic

    Banat Zrenjanin

    39.

    Atila Cordas

    Banat Zrenjanin

    40.

    Nenad Stjepanovic

    Eko trofej Beograd

    (REPUBLIČKO -JUG)

                                                                                                                                      Ćelije Kruševac

    1.

    Predrag Stevic

    Nisava Nis

    2.

    Nedeljko Stupar

    Nisava Nis

    3.

    Dejan Perovic

    Nisava Nis

    4.

    Nebojsa Milovanovic

    Nisava Nis

    5.

    Zoran Pesic

    Nisava Nis

    6.

    Borivoje Petrovic

    Nisava Nis

    7.

    Aleksandar Nikolic

    Nisava Nis

    8.

    Boban Ilic

    Nisava Nis

    9.

    Ljuba Stojkovic

    Nisava Nis

    10.

    Marko Velickovic

    Veternica Leskovac

    11.

    Dragan Stankovic

    Veternica Leskovac

    12.

    Vladimir Videnovic

    Timok Zajecar

    13.

    Srdjan Djokovic

    Timok Zajecar

    14.

    Goran Popovic

    Timok Zajecar

    15.

    Bojan Milosevic

    Ibar sport Kraljevo

    16.

    Zeljko Taljevic

    Ibar sport Kraljevo

    17.

    Nebojsa Oradovic

    Ibar sport Kraljevo

    18.

    Bosko Jovanovic

    Ibar sport Kraljevo

    19.

    Gordan Naumovic

    Ibar sport Kraljevo

    20.

    Ibis skenderi

    Trstenik Trstenik

    21.

    Miodrag Rilak

    Trstenik Trstenik

     

     

    Prijava Korisnika

    Lajkujte nas na Facebook

    ministarstvo omladine i sporta

    fipsed logo

    cips logo

    sportski savez srbije logo

    reklama2

    top