ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

2012 POZIV FIDER IZBORNO TAKMIČENJE 1,2 KOLO

POZIV ZA IZBORNO TAKMIČENJE U FEEDER PECANJU

1 i 2 KOLO 16 I 17 JUNA 

Domaćin: Ribolovac Novi Sad   -   Glavni sudija: Radoslav Strugar

Odlukom Foruma i Upravnog odbora Saveza, svi takmičari su dužni da uplate 3000,00 dinara na ime kotizacije za ovo takmičenje. Ova sredstva  se isključivo koriste za odlazak reprezentacije na Svetsko FEEDER  prvenstvo.

Takmičar je dužan da se prijavi za učestvovanje u ovom ciklusu takmičenja u predviđenom roku (112 sati pre početka takmičenja -ponedeljak 11. Jun do 15,30 sati) i posle toga više nema odustajanja.

Uz uplatu obavezno do ovog datuma (11. JUN) ide i pisana prijava (potvrda), mejlom, faksom i(ili) poštom  za ovaj ciklus takmičenja.

Na osnovu plasmana 2011 i rezultata regionalnih takmičenja 2012 god. ( sever – jug ), na izborno takmičenje u FEEDER pecanju  plasirali su se dole navedeni takmičari. 

R.broj

IME I PREZIME

oosr – klub iz mesta

1

Cuckić Saša

Nišava Niš

IZBORNO

2011

2

Dušan Veljković

Nišava Niš

3

Jovović Nebojša

Veternica Leskovac

4

Dušan Krstić

Nišava Niš

5

Todorović Predrag

Eko trofej Energoteam Beograd

6

Kostadinović Nenad

Eko trofej Energoteam Beograd

7

Milošević Vladan

Dunavac Kostolac

8

Goran Nešić

Trstenik Trstenik

9

Gabor Takač

Ribolovac Novi Sad

10

Radunović Dragan

Nišava Niš

11

Branko Marinković

Šimano 3M Pančevo

12

Arsić Seđan

Nišava Niš

13

Sami Daniel

Eko trofej Energoteam Beograd

14

Radosavljević Vladan

Kod dva soma Požarevac

15

Mihajlović Milan

Nišava Niš

16

Mitrović Jovica

Nišava Niš

17

Turkalj Siniša

Eko trofej Energoteam Beograd

18

Andrejić Vukoman

Trstenik Trstenik

19

Dejan Todorović

Energoteam

REGION

SEVER

20

Davor Kranjčević

Energoteam

21

Bojan Blaževski

Energoteam

22

Nenad Stjepanović

Eko Trofej

23

Nemanja Argakijev

Eko Trofej

24

Branislav Arsenić

Shimano 3m

25

Nenad Jovanović

Mladenovac

26

Saša Milković

Eko Trofej

27

Tomislav Topić

Shimano 3m

28

Nebojša Obradović

Ibar sport Kraljevo

REGION

JUG

29

Bojan Milošević

Ibar sport Kraljevo

30

Ibiš Skenderi

Trstenik Trstenik

31

Nedeljko Stupar

Nišava Niš

32

Marko Veličković

Veternica Leskovac

33

Dejan Perović

Nišava Niš

34

Aleksanadar Nikolić

Nišava Niš

35

Miodrag Rilak

Trstenik Trstenik

36

Boško Jovanović

Ibar sport Kraljevo

 

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top