ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

OVE GODINE NA DRŽAVNOM (IZBORNOM) PRVENSTVU U DISCIPLINI FIDER UČESTVOVAĆE 36 TAKMIČARA i to 18 po rezultatima sa IZBORNOG 2019. godine i 18 PO REZULTATIMA SA MEĐUREGIONA 2020 godine.

SVI OVI TAKMIČARI SE MORAJU IZJASNITI O UČESTVOVANJU I TO NAJKASNIJE DO petka 19.06. 2020. godine do 12,00 sati na mejl Saveza     Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

PRIJAVA doc

U PETAK, 19.06.2020. godine objaviće se spisak svih takmičara na DRŽAVNOM 2020 tj.IZBORNOM 2020 - 2021 .

U NASTAVKU SPISAK TAKMIČARA KOJI SE IZJAŠNJAVAJU I PRIJAVLJUJU.

 

Ред.број ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

Из места

Организација – клуб

Остварио пролаз Потврдио  
 
1. СТЕФАН АРСИЋ МРЕНА ПАраћин Изборно 2019 1  
2. МИЛАН ЈОВАНОВ БАНАТ Зрењанин Изборно 2019 2  
3. НЕНАД ПЕТРОНИЈЕВИЋ ПРОФИ Крушевац Изборно 2019 3  
4. ДУШАН ВЕЉКОВИЋ МРЕНА Параћин Изборно 2019 4  
5. ДАРКО ТОДОСИЈЕВИЋ ПРОФИ Крушевац Изборно 2019 5  
6. МАРИО ЈОВАНОВ БАНАТ Зрењанин Изборно 2019 6  
7. УРОШ ТОМАШЕВИЋ ЕКО ТРОФЕЈ Београд Изборно 2019 7  
8. АЛЕКСАНДАР РАДОВИЋ ЈЕЗЕРО Газиводе Изборно 2019 8  
9. САША ЦУЦКИЋ НИШАВА Ниш Изборно 2019 9  
10. АЛЕКСАНДАР СТАМЕНКОВИЋ НИШАВА Ниш Изборно 2019 10  
11. ДАЛИБОР ОКОЛИЋ БЕЛИ ТИМОК Књажевац Изборно 2019 11  
12. ЉУБИНКО ВУКОВИЋ ЕКО ТРОФЕЈ Београд Изборно 2019 12  
13. СТЕВАН ЦВЕТИЋ ПРОФИ Крушевац Изборно 2019 13  
14. БРАНИСЛАВ ЂУРЂУЛОВ БАНАТ Зрењанин Изборно 2019 14  
15. АЛЕКСАНДАР БАТАНОВИЋ КАРП МАНИЈА Стара Пазова Изборно 2019 15  
16. НЕНАД ХАФНЕР НИШАВА Ниш Изборно 2019 16  
17. ПРЕДРАГ СТЕВИЋ БЕЛИ ТИМОК Књажевца Изборно 2019 17  
18.. МИЛОШ СТОЈАНОВ НИШАВА Ниш Изборно 2019 18  
19. АТИЛА ЈАНОШИ РИБОЛОВАЦ Нови Сад Група СЕВЕР 2020 1  
20. САША АРСИЋ ЕНЕРГОТИМ Београд Група СЕВЕР 2020 2  
21. ИГОР ЈАЊИЋ БАНАТ зрењанин Група СЕВЕР 2020 3  
22. БОЈАН ГАВРИЛОВИЋ ЕНЕРГОТИМ Београд Група СЕВЕР 2020 4  
23. АЛЕКСАНДАР ВОЈИНОВИЋ КАРП МАНИЈА Стара Пазова Група СЕВЕР 2020 5  
24. ЉУБАН МЕДОШ ЕКО ТРОФЕЈ Београд Група СЕВЕР 2020 6  
25. СЕРГЕЈ СТОЈАНОВИЋ ЕНЕРГОТИМ Београд Група СЕВЕР 2020 7  
26. МИЛОШ АНТИЋ ЕКО ТРОФЕЈ Београд Група СЕВЕР 2020 8  
27. ГОРАН МИЛОВАНОВ ЕКО ТРОФЕЈ Београд Група СЕВЕР 2020 9  
28. МИЛОШ ПЕТКОВИЋ МРЕНА Параћин Група ЈУГ 2020 1  
29. НИКОЛА ЗАЈИЋ ПРОФИ Крушевац Група ЈУГ 2020 2  
30. ВОЈКАН СТАНКОВИЋ НИШАВА Ниш Група ЈУГ 2020 3  
31. ДРАГАН РАДУНОВИЋ МОЋНИ МИКС Крагујевац Група ЈУГ 2020 4  
32. СЛОБОДАН КРСТОВИЋ ПРОФИ Крушевац Група ЈУГ 2020 5  
33. СТЕФАН АНЂЕЛКОВИЋ ПРОФИ Крушевац Група ЈУГ 2020 6  
34. ДИМИТРИЈЕ РАДЕНКОВИЋ НИШАВА Ниш Група ЈУГ 2020 7  
35. ЈОВИЦА МИТРОВИЋ НИШАВА Ниш Група ЈУГ 2020 8  
36. ИВАН ЋОСОВИЋ ЈЕЗЕРО Газиводе Група ЈУГ 2020 9  

Prijava Korisnika

Lajkujte nas na Facebook

ministarstvo omladine i sporta

fipsed logo

cips logo

sportski savez srbije logo

reklama2

top