o savezu

kontakt

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

JUNIORI NA SVETSKOM PRVENSTVU U ITALIJI 2010

Na upravo završenom Svetskom prvenstvu u sportskom ribolovu za juniore u Italiji (Mantova) naše reprezentacije su ponovo imale velike uspehe.

Juniorska reprezenacija U 22 (do 22 godine) u sastavu Vukašin Dimić, Igor Sekulić, Predrag Dugajlić, Marko Roksić, Vladimir Pajić, osvojila je srebrnu medalju u ekipnoj konkurenciji.

Prvo mesto je osvojila Italija, drugo Srbija, treće Engleska

Vukašin Dimić u kategoriji U 22 je osvojio bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji.

Na istom takmičenju juniorska reprezentacija U 18 koja je osvojila bronzanu medalju 2009 godine u sastavu Milan Nenadović, Aleksa Ilić, Milan Tošić, Jovan Dabižljević i Igor Gavrić je osvojila 9 mesto ekipno a u pojedinačnoj konkurenciji, svetski prvak iz prošle godine, Milan Nenadović na kraju je bio u pojedinačnoj konkurenciji 8.