ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

  • 66. Svetsko Prvenstvo Srbija 2019
    66. Svetsko Prvenstvo Srbija 2019

  • RIBARKO

    RIBARKO - edukacija sportskih ribolovaca svih generacija, kroz stihove i igru edukujemo naše najmlađe kako da se ponašaju na vodi i oko nje.

  • FACEBOOK STRANICA SSRS - PRIDRUŽITE NAM SE

    Poštovani posetioci sa uzbuđenjem vas obaveštavamo da je Savez sportskih ribolovaca Srbije kreirao zvaničnu facebook stranicu putem koje se konstantno možete informisati o najnovijim informacijama vezanim za aktivnosti našeg saveza: vesti, raspored takmičenja, rezultati sa takmičenja i ostalo. Pozivamo vas da lajkujete našu stranicu i budete u toku sa svim dešavanjima vezanim za sportski slatkovodni ribolov u Srbiji.

Do 05 aprila stigle su prijave za sportske priredbe i takmičenja. Sledi spisak do sada prijavljenih takmičenja u martu, aprilu i maju  

 

PRIJAVLJENE SPORTSKE PRIREDBE I TAKMIČENJA
SPORTSKA ORGANIZACIJA NAZIV DATUM DISCIPLINA NAPOMENA
RIBOLOV.PRIČA   VEL. GRADIŠTE 1 kolo fider lige Ribolovačka priča 31.mart Fider

Pojedinačno takmičenje:  31.03.2019.god.

Staza jezero "Eko park"

KARAŠ BAČKI PETROVAC

Kup KARAŠ BAČKI PETROVAC

31.mart Fider Pojedinačno takmičenje na kanalu DTD u Bačkom Petrovcu

ŠUMADIJA        KRAGUJVAC

Kup Elektrošumadija(1) 1.april Plovak Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru

NIŠAVA             NIŠ

Klupsko takmičenje  Nišava Niš 06.april Plovak Pojedinačno klupsko takmičenje na Bovanskom jezeru, staza Crvena zemlja

KARAŠ            BAČKI PETROVAC

Ekipno takmičenje Elektrodistribucija 06.april Plovak Ekipno takmičenje Elektrodistribucije na kanalu DTD u Bačkom Petrovcu

RASINA            KRUŠEVAC

4.FIDER KUP RASINA 07.april Fider

Pojedinačni kup na jezeru Ćelije

Pista Vasići uz učešće preko 70 takmičara

ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 1 kolo AS FEEDER LIGE 07.april Fider Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Savsko jezero Beograd

PODUNAVLJE      BAČ

30.kup Bača 13.april Plovak

Ekipno takmičenje na kanalu DTD U Baču.                                           

Učestvuje preko 20 ekipa.

TRNJANE              TRNJANE

Opštinsko prvenstvo Trnjane Aleksinac 14.april Plovak Pojedinačno na Bovanskom jezeru (crvena zemlja).
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 1 kolo memorijalne BG lige Dragan Panić Gaca 14.april Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.
MAGMA SPORT KRAGUJEVAC Kup Magma sport 14.april Fider i Plovak Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru uz učešće 60 takmičara.
KARP MANIA      STARA PAZOVA Kup Karp mania 14.april Fider Ekipno takmičenje na ribnjaku "Peca" u Mladenovcu uz učešće 12 ekipa.

DUNAV          KARAVUKOVO

Memorijal Dragoslav Stamenković Džildi 20.april Fider Pojedinačno takmičenje: ribolov cverglana pod sloganom:  Sport za sve od 8 do 88. Učestvuje preko 50 takmičara.
RIBOLOV. PRIČA VEL. GRADIŠTE 2 kolo fider lige Ribolovačka priča

21.april

Fider

Pojedinačno takmičenje: 21.04.2019.god.           Staza na Dunavu.

ZAJEDNICA BAS KLUBOVA Otvoreno takmičenje 21.april Blek bas

Ekipno takmičenje JEZERO Zobnatica Bačka Topola. Ispitivanje da li takm.voda odgovara za drž-prvenstvo i animiranje ribolovaca za disciplinu b.bass.

KOSTREŠ      ĆIĆEVAC

Liga Kostreš 28.april Plovak Pojedinačna liga (u 5 kola) na Šljunkari - Lučinska bara.

NIŠAVA          NIŠ

Sekcija ribolovaca ED Niš 04.maj Plovak Pojedinačno takmičenje sekcije ribolovaca ED Niš na Bovanskom jezeru, staza Crvena zemlja
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 2 kolo AS FEEDER LIGE 11.maj Fider Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Fazanerija Ub.

ŠUMADIJA          KRAGUJEVAC

Kup Elektrošumadija(2) 11.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru
SMUĐ 1955 CRVENKA Kup Crvenke povodom  dana mesta 11.maj Plovak Ekipno takmičenje na Velikom Bačkom kanalu (DTD) uz učešće 22 ekipe.

MRENA     PARAĆIN

2 kolo Fider metod kup 12.maj Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika.
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD Prvenstvo Beograda za decu 12.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.

DUNAV   KARAVUKOVO

Udicom protv droge kadeti 18.maj Plovak

Pojedinačno takmičenje za decu od 8 do 15 godina. Učestvuje preko 50 takmičara.

DUNAV   KARAVUKOVO

Udicom protiv droge juniori, dame seniori 19.maj Plovak

Pojedinačno  takmičenje za juniore, dame i seniore. Učestvuje preko 30 takmičara.

ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 2 kolo memorijalne BG lige Dragan Panić Gaca 25.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Očage lazarevac.
RIBOLOV.PRIČA  VEL. GRADIŠTE 3 kolo fider lige Ribolovačka priča

26.maj

Fider

Pojedinačno takmičenje:26.05.2019.god.      Staza  na Srebrnom jezeru.

BANAT            ZRENJANIN

Kup Banat Zrenjanin 26.maj Fider Pojedinačno takmičenje na DTD kanalu - staza KLEK. Učestvuje do 40 takmičara.
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 2 kolo lige mladih 26.mај Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.
        Prijave posle 27.marta
 
top