ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

  • 66. Svetsko Prvenstvo Srbija 2019
    66. Svetsko Prvenstvo Srbija 2019

  • RIBARKO

    RIBARKO - edukacija sportskih ribolovaca svih generacija, kroz stihove i igru edukujemo naše najmlađe kako da se ponašaju na vodi i oko nje.

  • FACEBOOK STRANICA SSRS - PRIDRUŽITE NAM SE

    Poštovani posetioci sa uzbuđenjem vas obaveštavamo da je Savez sportskih ribolovaca Srbije kreirao zvaničnu facebook stranicu putem koje se konstantno možete informisati o najnovijim informacijama vezanim za aktivnosti našeg saveza: vesti, raspored takmičenja, rezultati sa takmičenja i ostalo. Pozivamo vas da lajkujete našu stranicu i budete u toku sa svim dešavanjima vezanim za sportski slatkovodni ribolov u Srbiji.

Do 25.marta pijavljene su sledeće sportske priredbe i takmičenja:

PRIJAVLJENE SPORTSKE PRIREDBE I TAKMIČENJA
SPORTSKA ORGANIZACIJA NAZIV DATUM DISCIPLINA NAPOMENA

BARICA

INĐIJA

Udruženjsko takmičenje BARICA INĐIJA 10.mart Plovak              

Pojedinačno udruženjsko takmičenje za kadete i juniore. Staza na Jarkovačkom jezeru

TRNJANE

TRNJANE

Moravica spin 2019 17.mart Spin Pojedinačno takmičenje na Moravici, oko 20 učesnika

MRENA

PARAĆIN

1 kolo Fider metod kup 24.mart Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 1 kolo lige mladih 24.mart Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo

RIBOLOVAC

SRPSKI MILETIĆ

Takmičenje sa betona 24.mart Plovak              

Pojedinačno takmičenje na prevodnici u Srp.Miletiću. Učestvuju takmičari iz Srpskog Miletića,Valjeva, Novog Sada, Odzaka, Srbobrana, Crvenke, Sombora . Traje 3 sata.

RIBOLOV. PRIČA        VEL. GRADIŠTE 1 kolo fider lige Ribolovačka priča 31.mart Fider

Pojedinačno takmičenje: 31.03.2019.god.  Staza jezero "Eko park"

KARAŠ BAČKI PETROVAC

Pojedinačni kup KARAŠ BAČKI PETROVAC

31.mart Fider Pojedinačno takmičenje na kanalu DTD u Bačkom Petrovcu

RASINA

KRUŠEVAC

4.FIDER KUP RASINA 07.april Fider

Pojedinačni kup na jezeru Ćelije.              Pista Vasići uz učešće preko 70 takmičara

ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 1 kolo AS FEEDER LIGE 07.apil Fider Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Savsko jezero Beograd

PODUNAVLJE

BAČ

30.kup Bača 14.april Plovak

Ekipno takmičnje na kanalu DTD U Baču.Učestvuje preko 20 ekipa.

TRNJANE

TRNJANE

Opštinsko prvenstvo Trnjane Aleksinac 14.april Plovak Pojedinačno na Bovanskom jezeru (crvena zemlja).
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 1 kolo memorijalne BG lige Dragan Panić Gaca 14.april Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.
MAGMA SPORT KRAGUJEVAC Kup Magma sport 14.april Fider i Plovak Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru uz učešće 60 takmičara.
KAP MANIA            STARA PAZOVA Kup Karp mania 14.april Fider Ekipno takmičenje na ribnjaku "Peca" u Mladenovcu uz učešće 12 ekipa.
RIBOLOV. PRIČA    VEL. GRADIŠTE 2 kolo fider lige Ribolovačka priča

21.april

Fider

Pojedinačno takmičenje: 21.04.2019.god. Staza na Dunavu.

DUNAV

KARAVUKOVO

Memorijal Dragoslav Stamenković Džildi 20.april Fider Pojedinačno takmičenje: ribolov cverglana pod sloganom: Sport za sve od 8 do 88. Učestvuje preko 50 takmičara.
ZAJEDNICA BAS KLUBOVA Otvoreno takmičenje 21.april Blek bas

Ekipno takmičenje JEZERO Zobnatica Bačka Topola

Ispitivanje da li takm.voda odgovara za drž-prvenstvo i animiranje ribolovaca za disciplinu b.bass.

KOSTREŠ

ĆIĆEVAC

Liga Kostreš 28.april Plovak Pojedinačna liga (u 5 kola) na Šljunkari - Lučinska bara.
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 2 kolo AS FEEDER LIGE 11.maj Fider Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Fazanerija Ub.

MRENA

PARAĆIN

2 kolo Fider metod kup 12.maj Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika.
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD Prvenstvo Beograda za decu 12.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.

DUNAV

KARAVUKOVO

Udicom protv droge kadeti 18.maj Plovak

Pojedinačno takmičenje za decu od 8 do 15 godina. Učestvuje preko 50 takmičara.

DUNAV

KARAVUKOVO

Udicom protiv droge juniori, dame seniori 19.maj Plovak

Pojedinačno takmičenje za juniore, dame i seniore.Učestvuje preko 30 takmičara.

ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 2 kolo memorijalne BG lige Dragan Panić Gaca 25.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Očage lazarevac.
RIBOLOV. PRIČA    VEL. GRADIŠTE 3 kolo fider lige Ribolovačka priča

26.maj

Fider

Pojedinačno takmičenje:26.05.2019.god.

Staza  na Srebrnom jezeru.

BANAT

ZRENJANIN

Kup Banat Zrenjanin 26.maj Fider Pojedinačno takmičenje na DTD kanalu - staza KLEK. Učestvuje do 40 takmičara.
ASOCIJACIJA SPORT. RIBOL.BEOGRAD 2 kolo lige mladih 24.mart Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.

KOSTREŠ

ĆIĆEVAC

Kup Kostreš 2. jun Plovak

Ekipno takmičenje na Šljunkari - Lučinska bara. Učestvuje najmanje 13 ekipa.

TRNJANE

TRNJANE

Prijateljski kup

Opštine Aleksinac

09.jun Plovak Ekipno takmičenje na Bovansk jezeru uz učešće 14 do 18 ekipa
RIBOLOV. PRIČA    VEL. GRADIŠTE 4 kolo fider lige Ribolovačka priča

16.juni

Fider

Pojedinačno takmičenje: 16.06.2019.god.

Staza  na Srebrnom jezeru

IBAR

KOSOV.MITROVICA

Kup Kosova i Metohije 29. jun Plovak Ekipno takmičenje na jezeru Gazivode koje je prijavljeno za RPT turnir u disciplini Plovak. Učestvuje više od 11 ekipa

MRENA

PARAĆIN

3 kolo Fider metod kup 7.jul Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika

MRENA

PARAĆIN

4 kolo Fider metod kup 1.septembar Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika

TIMOK

NEGOTIN

Kup Timok Negotin 08.septembar Plovak Ekipno takmičenje na Grabovačkom polju u Brzoj Palanki uz učešće 20 ekipa

DUNAV

KARAVUKOVO

SMUĐIJADA 2019 novembar Spin Takmičnje u lovu smuđa veštačkim mamcima sa obale. Učestvuje preko 50 takmičara
RIBOLOV. PRIČA    VEL. GRADIŠTE 5 kolo fider lige Ribolovačka priča 6.oktobar Fider

Pojedinačno takmičenje: 06.10.2019.god.

Staza  na Srebrnom jezeru.

MRENA

PARAĆIN

  ??

Plovak

Fider

Takmičenja u disciplinama plovak i fider od kojih su neka prijavljena za RPT turnir. Naknadno: takmič. vode i termini.
       

Prijave izvršene do 07.marta  

Prijave izvršene do 14.marta

Prijave izvršene do 21.marta

Prijave izvršene do 25.marta

 

top