ministarstvo190

Pretraga

o savezu

kontakt

reklama

Cannot get Belgrade location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Do 15 maja stigle su prijave za sportske priredbe i takmičenja. Sledi spisak do sada prijavljenih takmičenja u maju i junu :

  

PRIJAVLJENE SPORTSKE PRIREDBE I TAKMIČENJA
SPORTSKA ORGANIZACIJA NAZIV DATUM DISCIPLINA NAPOMENA
         
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD 2 kolo AS FEEDER LIGE 11.maj Fider Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Fazanerija Ub.
ŠUMADIJA KRAGUJEVAC Kup Elektrošumadija(2) 11.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru
MRENA PARAĆIN 2 kolo Fider metod kup 12.maj Fider Ekipno takmičenje na Ribnjaku "Peca" sa 24 učesnika.
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD Prvenstvo Beograda za decu 12.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.
DUNAV KARAVUKOVO Udicom protv droge kadeti 18.maj Plovak

Pojedinačno takmičenje za decu od 8 do 15 godina.Učestvuje preko 50 takmičara.

DUNAV KARAVUKOVO Udicom protiv droge juniori, dame, seniori 19.maj Plovak

Pojedinačno takmičenje za juniore, dame i seniore.Učestvuje preko 30 takmičara.

KARAŠ BAČKI PETROVAC Kup Bački Petrovac 19.maj Plovak Ekipno takmičenje na kanalu DTD Bački Petrovac
ŠUMADIJA KRAGUJEVAC Fider kup 19.maj Fider Pojedinačno takmičenje na Gružanskom jezeru uz učešće 50 takmičara
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO. BEOGRAD 2 kolo memorijalne BG lige Dragan Panić Gaca 25.maj Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Očage lazarevac.

RIBOLOV.PRIČA  VELIKO GRADIŠTE

3 kolo fider lige Ribolovačka priča

26.maj

Fider

Pojedinačno takmičenje:26.05.2019.god.  Staza  na Srebrnom jezeru.

BANAT ZRENJANIN Kup Banat Zrenjanin 26.maj Fider Pojedinačno takmičenje na DTD kanalu - staza KLEK.Učestvuje do 40 takmičara.
ASOCIJACIJA SPOR. RIBOLO.BEOGRAD 2 kolo lige mladih 26.mај Plovak Pojedinačno takmičenje na takmičaskoj stazi Duboki potok Barajevo.
RUDAR MAJDANPEK Kup Rudara 01.jun Plovak Ekipno takmičenje na takmičarskoj stazi Jezero Veliki Zaton uz učešće 11 ekipa
KOSTREŠ ĆIĆEVAC Kup Kostreš 02. jun Plovak

Ekipno takmičenje na Šljunkari - Lučinska bara.Učestvuje najmanje 13 ekipa.

TAMIŠ PANČEVO Fider liga Pančeva 2 kolo 02.jun Fider Pojedinačno takmič enje na takmičarskoj stazi Kej Pančevo uz učešće 40 takmičara.
NIŠAVA NIŠ Kup Cara Konstantina     (Kup OSR Nišava Niš) 08.jun Plovak Ekipno takmičnje na Bovanskom jezeru na stazi Crvena zemlja uz učešće 15 ekipa
TRNJANE TRNJANE

Prijateljski kup Opštine Aleksinac

09.jun Plovak Ekipno takmičenje na Bovansk jezeru uz učešće 14 do 18 ekipa

RIBOLOV.PRIČA

VELIKO GRADIŠTE

4 kolo fider lige Ribolovačka priča

16.jun

Fider

Pojedinačno takmičenje: 16.06.2019.god. Staza na Srebrnom jezeru

TURBINA VREOCI Radničke igre ugljara EPS 21.jun Plovak Radničke igre - Ekipno takmičenje na jezeru Gruža
IBAR KOSOV.MITROVICA Kup Kosova i Metohije 29. jun Plovak Ekipno takmičenje na jezru Gazivode koje je prijavljeno za RPT turnir u disciplini Plovak. Učestvuje više od 11 ekipa

 

top